Sztuka lekarska estetyczna, innymi słowy to co społeczność na obecną chwilę lubi najbardziej.

skóra - selfie
Epoka dla medycyny estetycznej dopiero co nastała. Kalejdoskop usług tego typu gabinetów ciągnie się w nieskończoność. Salony proponują wiele możliwości do ulepszenia image zewnętrznego, tych mniej lub bardziej bolesnych.

Jednakże, czego się nie czyni, by być ślicznym?

zobacz wypełniacz do ust
Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Tatuaże
Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com

Wypełniacz do ust, i także wypełniacze zmarszczek to zdecydowany hit. Rekomenduje się jednakże wcześniejszą konsultację zarówno z doktorem przewodzącym, jak dodatkowo z osobami, które już niegdyś czegoś podobnego próbowały. Skupiając się na ustach zreferujemy w skrócie hialuronowy wypełniacz do ust. Zawiera się on w tubce o pojemności 12 ml i wizerunkiem przypomina świetny błyszczyk do ust. Fabrykant obrazuje go jako nieinwazyjny produkt stworzony do uwydatnienia ust. Wyrób klinicznie zaakceptowany, iż dzięki swej strukturze mechanicznie działa jak poduszka dla pomarszczonej skóry. Dodatkowo (rzuć okiem-naciśnij to łącze) zwiększa nawodnienie w obrębie fałd na ustach przez co napina skórę, która jednocześnie staje się niezłomna na zaginanie. Produkt nie drażni ust, natomiast regeneruje ich gładkość. Kolagen znajdujący się w wypełniaczu odbuduje komórki mieszczące się na ustach. Wedle ocen jakie zdarza się przeczytać na jego temat, jest to artykuł godny polecenia, lecz efekty zauważalne są po tygodniu użytkowania, a nie jak zapewnia wytwórca – po pierwszym wykorzystaniu. Kolejnym hitem w świecie medycyny są wypełniacze zmarszczek – . Dzielą się na te, gdzie używa się kwasu hialuronowego albo kwasu polimlekowego. Oba owocnie wpływają na kondycję skóry aczkolwiek działanie mają nieznacznie inne. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem występującym w systemie człowieka, dlatego nie wywołuje kontrakcji alergicznych. Jest odpowiedzialny za nawilżenie skóry, i dodatkowo jej sprężystość dodatkowo gładkość. Kategorycznie częściej wybierany niż kwas polimlekowy, który jest związkiem sztucznym , ale o takim samym działaniu inaczej, poprawia objętość, wygładza, kształtuje jakość skóry. Oba różnią się od siebie czasem reakcji – kwas polimlekowy działa znacznie wolniej niż hialuronowy.

Jak widać, jest wiele sposobów, by poprawić różne defekty, które mamy na twarzy.

Zabiegi te nie grożą życiu, całość odbywa się pod okiem wykwalifikowanego personelu, który zadba o to by każdy człowiek kto się zdecyduje, był bardzo zadowolony z wyników.