Metody na szczupłą sylwetkę – czytaj na ten temat więcej

brzuch
Odsysanie tkanki tłuszczowej to zabieg polegający na likwidowaniu nadmiaru tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic sylwetki. Nie jest sposobem na odchudzanie, przynosi możność kształtowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest redukcja masy ciała a zmiana proporcji. W trakcie zabiegu usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych okolic, pozostawiając pod skóra warstewkę tkanki tłuszczowej o grubości jednego centymetra.

Odsysanie tłuszczu z brzucha – planowanie zabiegu operacyjnego odbywa się w czasie konsultacji przed zabiegiem, polega na dokładnym oznakowaniu miejsc zaplanowanych do operacji. Zazwyczaj odsysanymi okolicami sylwetki u pań są: brzuch, talia, boczne okolice ud, boczna powierzchnia ramion, . U panów: brzuszek, klatka piersiowa. Przed zabiegiem stosowana jest profilaktyka antybiotykowa oraz przeciwzakrzepowa (czytaj o odsysaniu tłuszczu z brzucha).

Masz wielki problem ze znalezieniem dobrego rozwiązania Twego problemu? Na pewno skutecznie może pomóc Ci ta strona terapia manualna kręgosłupa wrocław.

Zabieg trwa 2-3 godzin. Przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym lub zewnątrzoponowym. Bezpośrednio po zabiegu operacyjnym pacjent ma włożone specjalne ubranie ściskające, jakie powoduje właściwe obkurczanie się skóry w miejscach odsysanych oraz redukuje obrzęk . Odzienie uciskające trzeba nosić całodobowo przez 3 tygodnie, zaś dalsze trzy tygodnie przez dwanaście godzin w ciągu doby. Niekiedy konieczna jest operacja plastyczna brzucha.

Kolejnym zabiegiem odchudzającym może być liposukcja ultradźwiękowa efekty której utrzymują się dosyć długo. Jest to bezpieczny zabieg stosujący nieinwazyjne fale ultradźwięków w celu eliminacji niepożądanych komórek tłuszczu. Modeluje sylwetkę oraz redukuje centymetry w obwodzie ciała .Poprzez działanie ultradźwiękami o wskazanej, niskiej częstotliwości oddziałujemy na powstanie zjawiska kawitacji. Wykształcona energia wywołuje rozbicie komórki tłuszczowej, zaś uwolnione w tenże sposób tłuszcze są przede wszystkim przemieszczane przez układ naczyniowy a także limfatyczny do wątroby, w której ulegają przemianie materii . W tenże sposób możemy przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej dla przykładu pośladków, bioder bądź ramion.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej ma również głowicę na podczerwień IR – nagrzewającą obszary poddawane działaniu ultradźwięków – czytaj o Klinice Miracki. Zestawienie tych dwóch impulsów powoduje, że rezultaty terapii są bardzo widoczne a zabieg jest świetną alternatywą dla operacji chirurgicznych.