Archiwum: Mężczyźni

Mężczyźni

rękawiczki

Dwie pary butów które są nieodzowne dla każdej „butoholiczki”

Wszyscy wiedzą, że buty są uzależnieniem płci pięknej, równolegle z torebkami i kosmetykami. Niektóre wręcz można są nazywane kolekcjonerkami butów. Pytając kobietę jaki rodzaj obuwia jest im potrzebny jak tlen będą wymieniać różne fasony : baleriny na co dzień, kozaki na zimę, japonki na wakacje, kalosze na deszcz no i jeszcze szpilki, bo są idealne na różne imprezy okolicznościowe.

Dla fashionistów, Porady modowe

, , , ,

maszynka do golenia

Czy golenie to rzeczywiście obowiązek zadbanych mężczyzn, jakiego rodzaju akcesoria najlepiej do niego stosować.

Jednym z atrybutów prawdziwego mężczyzny jest zarost. Brody i wąsy rosną u mężczyzn praktycznie od wielu wieku nastoletniego, i w zasadzie do końca życia należy o nie dbać. Dzisiaj modny pan to taki, który jest bez zarostu, ale wypielęgnowana broda i wąsy są również dopuszczalne. Jednak nie może to być zarost, który będzie niechlujny, tylko przystrzyżony i wypielęgnowany. Czasami jeszcze można tolerować parodniowy, męski zarost, ale jedynie w nieoficjalnych sytuacjach, na bardziej oficjalne okazje warto jednak przypilnować tego, aby żadnego zarostu nie mieć.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

Koszula z garniturem

Kiedy mężczyzna chce podążać za modą, czyli co aktualnie noszą panowie

Jeszcze wcale nie tak dawno temu mężczyźni nie przywiązywali zbytnio wagi do tego, co na siebie zakładają. Dzisiaj sytuacja ta istotnie się zmieniła. Teraz mężczyźni, którzy pragną podobać się kobietom przywiązują uwagę do swojego stroju. Dzisiaj mało który mężczyzna odważy się na założenie koszuli, która kolorystycznie nie jest dopasowana do marynarki czy spodnie, które nie wyglądają dobrze z butami.

Dla fashionistów

, ,

Facet w garniturze

Faceci w naszym kraju muszą wziąć się za swój wygląd zewnętrzny

Wiele pań uskarża się, że Polacy słabo się ubierają, najzupełniej nie posiadają dobrego gustu. Przede wszystkim: aż tak bardzo stereotypowe podejście do Polaków jest bez sensu. Co jak co, lecz jeśli chcemy, aby w istocie na ulicach było więcej zadbanych mężczyzn, należy czytać takowe teksty, a potem do tego umiejętnie wyciągnąć z nich wnioski.

Dla fashionistów

, , , , , , , ,

garnitur

Moda, tendencje, innowacje, ubiory, dodatki, obuwie

Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne, dotyczy to zarówno kobiet jak i panów. Pan jest w stanie zaimponować damie nie tylko intelektem. Strój to wizytówka każdego mężczyzny, świadczy o podejściu do innych, o stosunku do siebie, może zaznaczać cechy osobowościowe i kryć niedoskonałości. Moda męska ułatwia panom być schludnym, należycie ubranym mężczyzną.

Dla fashionistów

, , ,

Jesienna kolekcja obuwia CROPP

Szykowne ubrania nieodzowne w każdej szafie – propozycje galerii

Na pewno niejedna dziewczyna zrobiłaby wszystko, aby zmienić garderobę swojego chłopaka. Niestety, w tym względzie nasi mężczyźni mają swoje własne zdanie, które niezwykle trudno jest nagiąć. Wiele pań mogłoby napisać wielotomową księgę o tym, jak potrafią się wymigać ich partnerzy, aby tylko nie pozwolić się wciągnąć w zakupy w galerii.

Dla fashionistów

, ,

brzytwa

Coticule to wspaniała ostrzałka

Narzędzia do golenia są naprawdę istotne

Powinniśmy posiadać gwarancję, że właściwe narzędzia do golenia sprawią, że ta czynność nie tylko pójdzie szybciej, bardziej gładko, lecz też będzie przyjemniejsza dla naszej skóry. Dlatego trzeba troszczyć się o to, aby ostrze okazało się być dostatecznie ostre i co jakiś czas należy patrzeć, czy nic się nie obluzowało. Im lepszych sprzętów będziemy używać, tym mniej podrażniona okaże się być nasza twarz po goleniu.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

golenie

Które akcesoria należy zakupić do usuwania zarostu?

Duża część z nas dobrze wie, że nasz osobisty wygląd to niebywale ważny element naszej codzienności. Okazuje się bowiem, że to, jak wyglądamy może wywrzeć pozytywny wpływ w licznych życiowych sytuacjach i to w większości wypadków, kiedy się tego pod żadnym pozorem nie spodziewamy. Z uwagi na taki stan spraw czynimy okazałe wysiłki, aby móc atrakcyjnie prezentować się w każdym czasie. Wyjątkowo duże znaczenie dla kształtu naszych aktualnych stylizacji mają z pewnością trendy modowe wyznaczane na całym świecie. Stanowią one nasze znaczące źródło inspiracji w poszukiwaniu elementów ubrań, ale dodatkowo wybierania fryzur czy innych, szeroko rozumianych dodatków.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

images

Bluzki czy koszule w świetnych cenach

Szczególnie inspirująca dziedzina, można rzec – sztuki, to moda. Zmienia się ona jak w kalejdoskopie. W każdym następnym sezonie możemy wyszukać dużo pomysłowych zestawień, a proponowane przez projektantów i sieci odzieżowe bluzki to zdaniem wielu fashionistek niemal dzieła sztuki. Rewelacyjne koncepcje oraz świetne połączenia ubrań zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, każda firma może dać w najlepszych cenach. Momenty zaskoczenia podane są jak na talerzu.

Dla fashionistów

, , , ,

sklep z komsetykami

Gdzie nabywać kosmetyki w atrakcyjnych cenach?

Niezwykle często pragnąć odszukać oszczędności w domowej kasie, decydujemy się na szukanie miejsc, w których interesujące nas produkty proponowane są w znacznie atrakcyjniejszych cenach. Działanie takie jest jak najbardziej rozsądne, bo w ten sposób w naszym budżetu może zostać całkiem istotna gotówka. Wszystko zależy od tego, jak wiele kupujemy i jakie dotychczasowo wybieraliśmy punkty sprzedaży. A w jaki sposób oszczędzać na kosmetykach? Kosmetyki to zwłaszcza chętnie wybierane produkty przez kobiety.

Fashioniści w drogerii

, ,