Archiwum: Mężczyźni

Mężczyźni

garnitur

Moda, tendencje, innowacje, ubiory, dodatki, obuwie

Pierwsze odczucie jest niezwykle ważne, dotyczy to zarówno niewiast jak i mężczyzn. Mężczyzna może zaimponować damie nie tylko intelektem. Odzienie to wizytówka każdego mężczyzny, świadczy o nastawieniu do innych, o stosunku do siebie, może podkreślać cechy osobowościowe i kryć niedoskonałości. Moda męska ułatwia mężczyznom być schludnym, dobrze przyodzianym facetem.

Dla fashionistów

, , ,

Facet w garniturze

Faceci w naszym kraju muszą wziąć się za swój wygląd zewnętrzny

Wiele kobiet uskarża się, że mężczyźni w Polsce słabo się ubierają, najzupełniej nie mają gustu. Na początku: aż tak mocno stereotypowe podejście do facetów jest bez sensu. Co jak co, ale jeśli chcielibyśmy, aby w istocie na polskich ulicach było więcej zadbanych facetów, trzeba czytać tego typu teksty, a potem jeszcze umiejętnie wyciągać z nich wnioski.

Dla fashionistów

, , , , , , , ,

Jesienna kolekcja obuwia CROPP

Szykowne ubrania nieodzowne w każdej szafie – propozycje galerii

Na pewno niejedna kobieta zrobiłaby wszystko, aby zmienić garderobę swojego partnera. Niestety, w tej kwestii nasi mężczyźni mają swoje niewzruszone zasady, które niezwykle trudno jest nagiąć. Mnóstwo pań jest w stanie napisać wielotomową księgę o tym, jak potrafią się wymigać ich partnerzy, by jedynie nie dać się wciągnąć w zakupy w galerii.

Dla fashionistów

, ,

Koszula z garniturem

Kiedy mężczyzna chce podążać za modą, czyli co aktualnie noszą panowie

Jeszcze wcale nie tak dawno temu mężczyźni nie przywiązywali zbytnio wagi do tego, co na siebie zakładają. aktualnie sytuacja ta wyraźnie się zmieniła. Dzisiaj mężczyźni, którzy chcą podobać się kobietom przywiązują uwagę do swojego stroju. Na chwilę obecną mało który mężczyzna odważy się na założenie koszuli, która kolorystycznie nie jest dostosowana do marynarki czy spodnie, które nie współgrają z butami.

Dla fashionistów

, ,

golenie

Które akcesoria należy zakupić do usuwania zarostu?

Każdy z nas doskonale wie, że nasz osobisty wygląd to niezmiernie istotny detal naszej powszedniości. Okazuje się bowiem, że to, jak wyglądamy może zaprocentować w wielu życiowych sytuacjach i to w większości wypadków, kiedy się tego pod żadnym pozorem nie spodziewamy. W związku z takim stanem spraw czynimy wszelkie wysiłki, aby móc przyciągająco prezentować się w każdym czasie. Niezmiernie ogromne znaczenie dla kształtu naszych teraźniejszych stylizacji mają bez wątpienia style modowe wyznaczane na całym świecie. Stanowią one nasze istotne źródło inspiracji w znajdywaniu elementów ubrań, ale dodatkowo wybierania fryzur czy innych, szeroko rozumianych dodatków.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

kobieta

Jakie zabiegi chirurgii estetycznej są w dniu dzisiejszym atrakcyjne wśród społeczeństwa?

Duża część z nas szczególnie dobrze wie, że zdrowy wygląd detal, o który zabiegamy w ciągu całego naszego życia. To bowiem, w jaki sposób się prezentujemy może niejednokrotnie znaleźć odwzorowanie w przebiegu licznych życiowych sytuacji i to zwłaszcza w momentach, kiedy się zupełnie tego nie spodziewamy.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

images

Bluzki czy koszule w świetnych cenach

Szczególnie inspirująca dziedzina, można powiedzieć – sztuki, to moda. Zmienia się ona jak w kalejdoskopie. W każdym kolejnym sezonie mamy opcję wyszukać mnóstwo pomysłowych połączeń, natomiast proponowane przez projektantów czy sieci odzieżowe bluzki to zdaniem wielu fashionistek niemal dzieła sztuki. Przemyślane pomysły oraz świetne zestawienia ubrań zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, każda firma jest w stanie dać w rewelacyjnych cenach. Momenty zaskoczenia podane są jak na talerzu.

Dla fashionistów

, , , ,

maszynka do golenia

Czy golenie to rzeczywiście obowiązek zadbanych mężczyzn, jakiego rodzaju akcesoria najlepiej do niego stosować.

Jednym z atrybutów prawdziwych mężczyzn jest zarost na twarzy. Wąsy i brody rosną u mężczyzn praktycznie od wielu wieku nastoletniego, i praktycznie do końca życia należy o nie dbać. Obecnie modny mężczyzna to taki, który jest bez zarostu, ale wypielęgnowana broda i wąsy są również dopuszczalne. Lecz nie można nosić zarostu, który jest niechlujny, tylko przystrzyżony i wypielęgnowany. Niekiedy jeszcze można tolerować męski, kilkudniowy zarost, ale tylko w nieoficjalnej sytuacji, na bardziej oficjalne okazje należy jednak zadbać o to, żeby żadnego zarostu nie mieć.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

rękawiczki

Dwie pary butów które są nieodzowne dla każdej „butoholiczki”

Wszyscy wiedzą, że buty są uzależnieniem płci pięknej, równolegle z torebkami i kosmetykami. Niektóre wręcz można są nazywane kolekcjonerkami butów. Pytając kobietę jaki rodzaj obuwia jest im potrzebny jak tlen będą wymieniać różne fasony : baleriny na co dzień, kozaki na zimę, japonki na wakacje, kalosze na deszcz no i jeszcze szpilki, bo są idealne na różne imprezy okolicznościowe.

Dla fashionistów, Porady modowe

, , , ,

brzytwa

Coticule to wspaniała ostrzałka

Narzędzia do golenia są naprawdę istotne

Powinniśmy posiadać gwarancję, że właściwe narzędzia do golenia sprawią, że ta czynność nie tylko pójdzie szybciej, bardziej gładko, lecz też będzie przyjemniejsza dla naszej skóry. Dlatego trzeba troszczyć się o to, aby ostrze okazało się być dostatecznie ostre i co jakiś czas należy patrzeć, czy nic się nie obluzowało. Im lepszych sprzętów będziemy używać, tym mniej podrażniona okaże się być nasza twarz po goleniu.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

sklep z komsetykami

Gdzie nabywać kosmetyki w atrakcyjnych cenach?

Niezwykle często pragnąć odszukać oszczędności w domowej kasie, decydujemy się na szukanie miejsc, w których interesujące nas produkty proponowane są w znacznie atrakcyjniejszych cenach. Działanie takie jest jak najbardziej rozsądne, bo w ten sposób w naszym budżetu może zostać całkiem istotna gotówka. Wszystko zależy od tego, jak wiele kupujemy i jakie dotychczasowo wybieraliśmy punkty sprzedaży. A w jaki sposób oszczędzać na kosmetykach? Kosmetyki to zwłaszcza chętnie wybierane produkty przez kobiety.

Fashioniści w drogerii

, ,