Mezoterapia stosowana- a więc metoda spowalniania formowania zmarszczek

kobieta, zmarszczki
Obecnie, kiedy tak wielką rangę przywiązuje się do wizerunku, często pojawiają się innowacyjne sposoby ulepszenia wyglądu. Jedną z popularnych ostatnimi czasy metod polepszania wyglądu skóry jest mezoterapia. Metoda ta fantastycznie spowalnia starzenie się i formowanie zmarszczek.


Serią zabiegów jest możliwość wyrównać kurze łapki i udoskonalić formę skóry. Proces ten nawilża ją, zagęszcza, napina i przedłuża efekty innych zabiegów estetycznych. Pomaga pokonać cellulit, zmniejszyć rozstępy, a nawet napiąć skórę na brzuchu i ramionach. To też genialna broń w walce z wypadaniem włosów. Czasami efektywnie zatrzymują łysienie.

kobieta, zmarszczki
Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Preparaty do zabiegów mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu zawierają w swym zestawie głównie kwas hialuronowy i różne podmiotowo dopasowane składy takie jak witaminy A, C, E czy w substancje aktywne pochodzące z alg, czy zielonej herbaty. Kwas – zobacz – hialuronowy będący kluczowym komponentem koktajli jest również związkiem naturalnie zalegającym w naszej skórze. Kwas hialuronowy to jeden z czynników, jakie pełnią rolę cementu zapełniającego przestrzenie miedzy komórkami.

Dodatkowo aplikowane do cery za pomocą mezoterapii witaminy przekazują całą założoną aktywność. Dzięki otwartej drodze podawania witaminy nie oksydują się i są w ilości wystarczającej do spowodowania zakładanych procesów takich jak podniesienie wytwarzania kolagenu. Usieciowany kwas hialuronowy – (prestiz.eu/zabiegi/twarz/zmarszczki/kwas-hialuronowy/zobacz więcej) stosowany jest przez fachowców medycyny estetycznej do wypełnień i modelowania twarzy. Nieusieciowany, z krótszymi łańcuchami cząsteczek, do rewitalizacji cery.

kobieca twarz
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Koktajle do mezoterapii opierają się na wielowarstwowych liposomach, które w efekcie głębiej i efektywniej są w stanie przesyłać substancje odżywcze w głębsze warstwy skóry. W zależności od potrzeb i kłopotu jest możliwość wybrać gotowy koktajl kosmetyczny poświęcany do rozwiązania rzeczowego problemu istoty estetycznej- dodatkowe informacje.

Jest to specjalna mieszanka aktywnych pierwiastków, która działa błyskawicznie i skutecznie, oferując fenomenalne wyniki po każdym zabiegu.Ze względu na możności i wyniki końcowe mezoterapia jest jednym z istotnych zabiegów aplikowanych w medycynie estetycznej.