Misja „regeneracja” – czyli co zrobić, ażeby należycie zatroszczyć się o swoją skórę po lecie i przywrócić jej dawny blask?

cellulit
Lato się skończyło ale pozostawiło po sobie mnóstwo wielorakich „pamiątek”. Fotografie z wakacyjnych podróży, muszelki znalezione na plaży, opalenizna – wyliczać można bez przerwy.

cellulit
Autor: Kendra Goering
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszystkie jednakże są mile widziane.
krem do cery naczynkowej
Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Promienie słońca, piasek, kąpiele w morskiej wodzie, wiatr oraz bardzo często klimatyzacja (domowy klimatyzator) wywierają negatywny wpływ na naszą skórę i włosy. Jesień to idealna pora, ażeby zatroszczyć się o ciało Jak się do tego zabrać? Cera po lecie bywa przesuszona. Aby przywrócić jej dawny blask należy skupić się na stosownej pielęgnacji. Przydatne mogą okazać się maseczki na twarz o właściwościach peelingujących, dzięki którym polepszymy barwę i nierównomierną strukturę skóry a także przygotujemy ją na przyjście zimy, lepszego asymilowania składników odżywczych. „Posiadaczki” twarzy wrażlwiej, skłonnej do rumieńców między innymi na skutek stresu, pikantnych dań lub gorących napojów powinny otoczyć swoją skórę wyjątkową troską i zainwestować w krem do cery naczynkowej zawierający, witaminę C i rutynę (zmniejszają przepuszczalność naczyń krwionośnych) a także wyciąg z arniki górskiej (o działaniu przeciwobrzękowym).

Planując przedsięwzięcie „regeneracja” należy pamiętać o jeszcze jednej niesłychanie ważnej kwestii jaką są z całą pewnością odżywki do włosów.

Jeśli po przeczytaniu powyższego postu wciąż masz dodatkowe wątpliwości, to zobacz dodatkowo to ważne źródło (http://www.art-beauty.pl/masaz-banka-chinska-wroclaw/) – są w tamtym miejscu analogiczne materiały.

Zwyczajny szampon to za mało.