Najlepsza ochrona jak również pielęgnacja włosów – przekrój przez towary Kerastase.

Długie kręcone włosy
Poradnie fryzjerskie cieszą się coraz to większą renomą, nie trudno więc spostrzec że budowane są w mgnieniu oka. Wcześniej przeznaczone w szczególności dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy mówią, że włosy to niemal wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie prawidłowo zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie istotnie się podnosi.
zobacz więcej tutaj:
Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to firma zajmująca się produkcją luksusowych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu produktów międzynarodowej spółki dominującej, czyli L’Oreal. Produkty sprzedawane są tylko i wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozprowadzane lub przez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, które wypuścił na rynek producent dotyczą innego typu włosów i umożliwiają inną pielęgnację. Odnaleźć można m.in.: krystaliczny poblask i lekkość włosów, asekuracja przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, rozwój osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego rodzaju włosów, ochrona koloru i blasku, zwiększenie gęstości włosów, pielęgnacja dla mężczyzn, a także serum aktywizujące wzrost mocnych włosów. Kerastase oferuje program podzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja a także teksturyzacja – sprawdź polecaną stronę. Trzy bezpośrednie gesty obrzędu, stosowane w trakcie pielęgnacji w salonie, możemy kontynuować w domu. Kąpiel -to pierwszy etap rytuału. Luksusowej konsystencji o wysublimowanym zapachu, dopasowanej do natury włosów oraz skóry głowy, towarzyszy masaż głowy, który rozbudza zmysły.

Pielęgnacja – tylko energiczna i ukierunkowana. Przemiana dostrzegalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i zachwycający wygląd. Ostatnim etapem jest teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający obmywania. Oferuje działającą ochronę i niezwykły blask. Przygotowuje włosy do wykreowania. Kerastase posiada także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, precyzyjnie wybierając, zamówisz wszystkie potrzebne artykuły, by zapewnić swoim włosom celową opiekę.

Kosmetyków do oczyszczania włosów jest bardzo dużo. Pamiętaj jednakże – aby mieć totalną pewność, że twoje włosy otrzymają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki zalecane przez salony fryzjerskie, które na tych towarach pracują cały czas.