Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, czy też znane Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

golarka
Ostatnio wraca moda na widoczny zarost u panów. Wymyślono nawet specjalną nazwę dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa pochodzi z angielskiego terminu, który oznacza w rodzimym języku „drwal”.

akcesoria do golenia
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawien kojarzona jest z męskością i siłą.

Dzisiaj przedstawiamy taki materiał – jeżeli jest on użyteczny również dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tu. Przekonaj się, może to także wyda Ci się cenne.

Dla wielu mężczyzn jest wyrazem poważnego dorosłego na życie, męstwa i jak najbardziej ma służyć przekonaniu do tego również płci żeńskiej. Kobiety uwielbiają lub niecierpią zarostu i nie ma sensu poddawać się jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich uważa, że mężczyźni z brodą są o niebo bardziej atrakcyjni, niż mężczyźni z ładnie wygoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i w związku z tym także bardziej męscy. I tak jak kobiety usiłują manifestować swoją kobiecość przez dobór odpowiedniego stroju czy makijażu, tak panowie swoją męskość lubią podkreślać właśnie poprzez brodę.

Zarost nie musi być spory, może być mało widoczny lub z kolei sięgać aż po tors. Dzisiejsze możliwości jeśli chodzi o golarki i rozmaitego typu kosmetyki jak żele do golenia czy pianki są tak duże, że praktycznie można zrobić na swojej twarzy prawdziwe cuda. Są mężczyźni, którzy specjalnie strzygą brodę, podcinają, modelują, by nabrała oczekiwanego kształtu i wyrazu.

akcesoria do golenia
Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Co odważniejsi mogą brodę także pomalować lub nadać jej oryginalny kształt. Więcej na .

Oczywiście zadbanie o faktycznie piękną brodę nie jest takie łatwe. Błędne jest myślenie, że mężczyzna, który ma większy zarost, nic nie musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Okazała broda wymaga znacznie lepszej pielęgnacji niż wygładzona twarz. Także trzeba ją strzyc, podcinać czy golić. Stosuje się do tego naprawdę dobre golarki Muhle Razor, albo równie popularne Edwin Jagger Razor bądź zbliżone produkty . Jednym słowem nie jest tak, że brodaty mężczyzna, może całkowicie sobie odpuścić. Wręcz musi być bardziej zdeterminowany, by pielęgnować swoją twarz, w innym przypadku może narazić się na negatywne opinie, gdy jego broda będzie nieestetycznie wyglądać.

Prawdą jest, że broda zmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej stosowanym zabiegów, gdy mężczyzna chce coś u siebie zmienić. Broda może dodawać lat, sprawiać, że mężczyzna na pierwszy rzut oka wygląda intrygująco i tajemniczo. Dlatego wciąż jest i jeszcze z pewnością długo będzie w modzie.