Archiwum: nawilżanie

nawilżanie

kobieta-włosy-obrazek

Pielęgnacja włosów: jak określić rodzaj włosów i wybrać należytą pielęgnację?

Pielęgnacja włosów, właściwa dla ich rodzaju, zapewnia podkreślenie naturalnego uroku. Najkosztowniejsze odżywki nie pomogą twym włosom, gdy będą źle dobrane. Od tego, jakie masz włosy, zależy ich odpowiednia pielęgnacja. Czym się charakteryzują poszczególne rodzaje włosów i w jaki sposób je pielęgnować, ażeby były ładne jak też zdrowe? Sposób pielęgnacji włosów zależy w ogromnej mierze od typu włosów. Jednakże jak rozpoznać, jakie mamy włosy a także jakie kosmetyki musimy stosować? Sypie ci się z głowy łupież, denerwuje konieczność codziennego mycia silnie przetłuszczających się włosów, nie możesz ujarzmić pukli jak stóg siana? Zanim nabędziesz kolejny środek, przeczytaj!

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, ,

kobieca uroda

Dbanie o urodę – nawet drobne kosmetyki, jak przykładowo balsam do ust mogą rzeczywiście dużo zdziałać

Każdy człowiek powinien chociaż trochę dbać o to, jak wygląda. W dzisiejszym świecie mogłoby się wydawać, iż ten problem nie występuje, jednakże, jak się okazuje, nie każdy z nas potrafi spojrzeć na swoje ciało kompleksowo, co też sprawia, że niejednokrotnie pomijamy jeśli o to chodzi konkretne aspekty. Jakie zatem grzeszki kosmetyczne znajdą się w naszym rachunku sumienia?

Fashioniści w drogerii

, ,

Ekspresowe odmładzanie

Jakie są możliwości by wyleczyć podrażnioną skórę na twarzy?

Skóra twarzy jest narażona na stałe oddziaływanie zanieczyszczeń obecnych w powietrzu oraz promieni słonecznych, dlatego wymaga naprawdę bardzo delikatnej pielęgnacji, jaka da szansę na zachowanie jej zdrowia oraz atrakcyjnego wyglądu. Niestety, niekiedy bywa podrażniona, przykładowo przez nieostrożnie dobrane produkty.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , ,