Archiwum: nawilżanie

nawilżanie

kobieta-włosy-obrazek

Pielęgnacja włosów: jak określić rodzaj włosów i wybrać należytą pielęgnację?

Pielęgnacja włosów, stosowna dla ich rodzaju, gwarantuje podkreślenie naturalnego uroku. Najkosztowniejsze odżywki nie pomogą twoim włosom, jeżeli będą niewłaściwie dobrane. Od tego, jakie posiadasz włosy, zależy ich poprawna pielęgnacja. Czym się cechują poszczególne typy włosów i jakim sposobem je pielęgnować, aby były ładne jak też zdrowe? Sposób pielęgnacji włosów zależy w ogromnej mierze od rodzaju włosów. Jednakże w jaki sposób rozpoznać, jakie mamy włosy jak też jakie kosmetyki powinniśmy stosować? Sypie ci się z włosów łupież, męczy niezbędność codziennego mycia mocno przetłuszczających się włosów, nie możesz okiełznać pukli jak stóg siana? Zanim zakupisz następny specyfik, przeczytaj!

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, ,

kobieca uroda

Dbanie o urodę – nawet drobne kosmetyki, jak przykładowo balsam do ust mogą rzeczywiście dużo zdziałać

Każdy człowiek powinien chociaż trochę dbać o to, jak wygląda. W dzisiejszym świecie mogłoby się wydawać, iż ten problem nie występuje, jednakże, jak się okazuje, nie każdy z nas potrafi spojrzeć na swoje ciało kompleksowo, co też sprawia, że niejednokrotnie pomijamy jeśli o to chodzi konkretne aspekty. Jakie zatem grzeszki kosmetyczne znajdą się w naszym rachunku sumienia?

Fashioniści w drogerii

, ,

Ekspresowe odmładzanie

Jakie są możliwości by wyleczyć podrażnioną skórę na twarzy?

Skóra twarzy jest narażona na stałe oddziaływanie zanieczyszczeń obecnych w powietrzu oraz promieni słonecznych, dlatego wymaga naprawdę bardzo delikatnej pielęgnacji, jaka da szansę na zachowanie jej zdrowia oraz atrakcyjnego wyglądu. Niestety, niekiedy bywa podrażniona, przykładowo przez nieostrożnie dobrane produkty.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , ,