Nietypowy pomysł na prezent dla faceta

maszynka
Nie wiesz, jaki jest najlepszy podarek dla faceta? Sprawa jest łatwa: porządny zestaw do golenia, który uczyni, że ta poranna czynność będzie gwarantowała facetowi wiele przyjemności. Najlepiej jest samodzielnie złożyć taki komplet.

Jeżeli myślisz o tym, żeby dać mu jakieś babskie kremy do twarzy, zapomnij. Oto główne elementy, które każdy facet powinien trzymać w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia
Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – tak, dobrze przeczytałaś. Facet nie stosuje nożyków dla pań. Nawet jeżeli twój partner nigdy nie miał w ręku prawdziwego ostrza, bez wątpienia szybko się nauczy, jak to robić. To może okazać się dla niego cudownym uczuciem, które cofnie go w przeszłość, do okresu, gdy mężczyźni golili się nożami.

Tak codzienne przycinanie zarostu zmieni się w świetny rytuał, który przyniesie facetowi siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w ręku przynosi poczucie siły, a także kontroli, bo używając jej trzeba być ostrożnym. Zwykłe golenie wyuczy go precyzji i pewnego prowadzenia ręki. Taka brzytwa to coś, co powinien mieć każdy facet, który pragnie poczuć koneksję ze swoimi antenatami.

Jeżeli jednak twój mąż obawia się mieć w ręku ostrze, alternatywną możliwością jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien używać jednorazowych golarek, które są bardzo mało efektywne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wymianę zużytych żyletek i wsadzenie tam nowych.

maszynka
Źródło: flickr.com

Do pakietu dla mężczyzny dorzuć koniecznie markową wodę kolońską oraz kremy męskie. Omijaj z daleka wszelkie aromaty, które nadają się dla pań. Facet musi pachnieć mocą i pewnością siebie, a zatem kup mocny, wyrazisty zapach. Dodatkowo kup jeszcze wodę po goleniu o podobnym zapachu, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby rany, które powstają podczas golenia szybciej się goiły, dodaj również ałun, związek chemiczny, który błyskawicznie zatrzymuje krwawienie. kup – pod tym linkiem

Źródło: facetaria.pl