Niezbędne sprzęty dla mężczyzny

brzytwa do golenia 3
Postęp przynosi dużo dobrych zjawisk. Praktyczne technologie, łatwiejsze przemieszczanie się, zdrowsze życie. Jednakże pokazało się też sporo wad. Jedną z wad nowoczesności jest postępujące zniewieścienie mężczyzn. W tym stwierdzeniu nie ma wielkiej przesady.

brzytwa do golenia 3

Mężczyźni w cywilizacji zachodniej stali się miękcy. Da się to zauważyć mocno na przykładzie odzieży. Obecne sławy muzyki to chudzi chłopaczkowie o delikatnych, niewieścich prawie rysach. Współczesne nastolatki oglądają się za wydelikaconymi chudzinami bez zarostu. Powiększa się również odsetek facetów, których zbiór kosmetyków jest większy niż ten, który stosuje normalna kobieta. A przecież w kosmetyczce prawdziwego faceta ma być jedynie parę najpotrzebniejszych rzeczy: antyperspirant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydatne są też dobre pędzle do golenia, dzięki którym szybko się ogolimy.

Trzeba pamiętać, jakie przybory do golenia używali nasi ojcowie. Obecnie facet ma do dyspozycji w drogeriach setki różnorakich dziwnych mazideł, wód i maści. Świetnie sprzedają się automatyczne maszynki.

Ceremoniał cięcia zarostu został mocno zbanalizowany i uproszczony. Nie poznał prawdziwego życia ten, kto nigdy w życiu w dłoni brzytwy nie dzierżył. Przy takim nożu potrzebna jest dokładność i skupienie. To powoduje, że golenie okazuje się obrządkiem, czasem tylko dla tnącego. Dzierżenie w palcach kawału ostrego metalu przynosi poczucie siły. Zapewnia poczucie wspólnoty z przodkami, którzy zamiast komórką, wojowali ostrymi jak, zgrabnie to ujmując, brzytwa bagnetami.

Mało kto z dzisiejszych panów wie, do czego używa się ałun. Ten proszek mocno powstrzymuje krwawienie. Balsamy dla panienek trzeba wyrzucić do kubła na śmieci. Męski facet czasem traci trochę krwi. I nie płacze na widok krwistych plam na czubku brzytwy, a sięga po skuteczne środki.

Woda kolońska powinna wonieć męską mocą. Tu nie może być roślinek, ani żadnych cukrowych akcentów. Woda kolońska to dobre uzupełnienie męskiego zapachu, który ma autentyczny facet. Zapachu władzy, energii,hormonów. Pora pokazać skobieciałym chłopakom, co jest oznaką męskości. facetów (polecamy pozostałe wiadomości) mężczyzn (polecamy przejdź do oferty)

Źródło: facetaria.pl