Archiwum: nóż

nóż

Który nóż wybrać?

Odpowiedni nóż może pomóc obronić się lub przestraszyć ewentualnego przestępcę. Z takiej przyczyny dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W dzisiejszych czasach wybranie dobrych noży nie bywa zazwyczaj kwestią prostą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy posiadają niektóre noże.

Modowe stylizacje

, , , ,

golenie zarostu

Jak wybraćstosowne przybory do golenia

W dzisiejszych czasach stawia się na młody wiek i stylistykę. Wizerunek ma wpływ nie tylko na relacje z innymi, lecz także na to jak postrzegają nas nasi kierownicy.
Powszednie golenie może być tak jak koszmarem jaki i nadzwyczaj subtelnym rytuałem. Całość zależy jednakże od naszego podejścia jak i wyposażenia w dobrane przybory do golenia. Mało który mężczyzna goli się, użytkując wyłącznie wody z mydłem. Na ogół na wyposażeniu posiadamy przeróżne kremy i pianki. Ich funkcją nie jest jednakże łatwość pozbywania się włosów. W ich składzie znajdziemy również specyfiki przeciwbakteryjne. Ich działalność sprawia, że nasza cera staje się wolna od zakażeń grzybiczych i bakteryjnych. To prosty sposób na to, by nasza cera była w stanie neutralizować powszednie niebezpieczeństwa zakażeń.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , ,