O codziennej higienie oraz recepcie na prezent idealny dla ukochanego mężczyzny

maszynka do golenia
Jeżeli przeszukamy internet pod kątem niesztampowych pomysłów na podarunek dla drogiego nam faceta, to z pewnością trafimy także na śmieszne zdjęcia, które przekonują, żeby zakupić np. środek smarujący w sprayu zamiast… dezodorantu. Rzecz jasna nie każdy pan będzie czuł zadowolenie po dostaniu takiego daru i to w dodatku wraz z życzeniami imieninowymi – przecież nie każdy zna się na żartach.

krem do golenia
Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko zależy także od wieku solenizanta i jego upodobań, jak również od konkretnej okazji.Troska o czystość ciała bywa kojarzona nade wszystko z zabiegami, którym poddają się niemalże codzienne panie. Tymczasem małżonkowie również dotrzymują kroku swoim żonom, a niektórzy nawet rezerwują wizytę u specjalisty od wizażu. Nie malują swoich paznokci, ale czasami farbują posiwiałe włosy. Zupełnie odmienną sprawą staje się natomiast powszednia toaleta. Pośród tych najbardziej znamiennych czynności, którym poddają się nasi małżonkowie jest golenie zarostu. W obrocie znajduje się cała masa przyborów, od tych jednorazowych zaczynając, a na tych niemalże niezniszczalnych kończąc. I kiedy jedni wolą plastikowe maszynki, to drudzy kupują te elektryczne.Natomiast panowie po siedemdziesiątce są bardzo przywiązani do tradycyjnych akcesoriów do golenia. Dla tych mężczyzn można zakupić niezwykle solidne maszynki muhle razor . Niemiecka dokładność i użycie dobrych materiałów to cechy charakteryzujące wspomnianego produktu. Polacy już dawno zauważyli zalety tych maszynek, a w internecie znajdziemy wiele pochlebnych komentarzy na ich temat. Do zestawu można również dołączyć zawsze potrzebne akcesoria, czyli przykładowo żyletki lub nawet brzytwy. I w tym miejscu możemy polecić równie cenioną przez klientów markę dovo razors.Panowie, podobnie jak panie, od czasu do czasu, np. raz na miesiąc, muszą podjechać sklepu, żeby uzupełnić zawartość saszetki z preparatami do pielęgnacji ciała.

opakowanie świątecznego prezentu
Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
I jeśli niegdyś masowo wykorzystywało się zwykle mydło, to teraz swoje pięć minut mają pianki do golenia. To one nierzadko stają się razem z wodą kolońską elementem zestawów upominkowych. Zresztą niektóre rezolutne damy znajdą także mniej typowe zastosowania takiego kosmetyku. Jeżeli wierzyć autorom leksykonów dla gospodyń, to pianki do golenia znakomicie usuwają plamy z musztardy rosyjskiej – w sezonie grillowania tak cenna wskazówka okaże się na pewno przydatna nie tylko przedstawicielkom płci pięknej.