O jakich dodatkach warto pamiętać latem? W jakich rzeczach będziemy prezentować się pięknie?

okulary
Lato to taki czas, kiedy sporo ludzi zmienia trochę własny image na taki bardziej letni. W codziennych kreacjach widoczne są ciuchy oraz dodatki, jakich nie spotykamy na ulicach w zimnych porach roku. Na jakiego rodzaju rzeczy warto zwrócić uwagę, kiedy chodzi o letni strój?

Na pewno czymś często spotykanym są sklepach (zobacz poprzednia strona) przeciwsłoneczne. Dobrze jest wybrać jeden z modniejszych modeli takich jak chociażby okulary Prada. Jednak wybierzmy odpowiedni kształt. Tak, by dobrze były dopasowane do kształtu twarzy. Nie można brać pierwszych lepszych. Jeśli tak zrobimy, to te szalenie modne (przeciwsłoneczne okulary Dolce&Gabbana) nie będą prezentowały się dobrze.
okulary
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety, lecz nawet wysoka kwota, którą wydamy na tego typu dodatki, nie sprawi, że od razu będziemy wyglądać świetnie. Może być nawet wręcz odwrotnie i możemy prezentować się dość śmiesznie. Pamiętajmy o właściwym kolorze, bo nie każdy kolor będzie odpowiedni dla nas. Tak samo jak niektóre kolory ubrań mogą nam nie pasować, tak samo jest z oprawkami do okularów. (Okulary firmy Porsche design) mogą posiadać pasujący dla nas kształt oprawek, jednak kolor też ma znaczenie. Jeśli nie jesteśmy pewni można zdecydować się na bezpieczną czerń lub brąz.

(Oferta na okularów (zobacz idź do serwisu) Prada) to jedna rzecz natomiast szczególnie w porze letniej na ulicach widać najróżniejsze modele letniego obuwia. To właśnie w tym czasie wyciągamy z szafy buty, które czekały tam cały rok. Wygodne sandały, przewiewne baleriny, ładne, odkrywające palce buty na koturnie. Można teraz nosić swoje ulubione modele. Nie trzeba aż tak trzymać się stanowczo tych wszystkich reguł, bo właśnie latem jest taki czas, gdy możemy pozwolić sobie na troszkę szaleństwa oraz zapewne nikt nie spojrzy na nas dziwnie.

Letni czas to również sporo ładnych, letnich, lekkich torebek. Niektóre modele są stworzone do tego, by nosić je przede wszystkim w lecie. Wyglądają dosyć komicznie w połączeniu z ciężkimi zimowymi kurtkami czy butami.

Z tego powodu warto wyjąć z szafy właśnie takie modele, jakie są najlepsze na sezon letni. Różne plecione kosze, torebki z tworzyw sztucznych, torby o jaskrawych, letnich barwach. Na pewno pięknie dopełnią tego typu torebkę wspomniane już wcześniej okulary przeciwsłoneczne Dolce&Gabbana lub jedne z takich ulubionych sandałów na koturnie. Pamiętajmy, iż właśnie w lecie możemy pozwolić sobie na większą ilość szaleństwa.