Archiwum: odchudzanie

odchudzanie

Zdrowa, czyli jaka dieta?

Menu dopasowane do potrzeb

Niskocholesterolowa, niskobiałkowa, bogato resztkowa… – rodzaje diet można wymieniać bez końca. Co wybrać? Konsultacja dietetyczna to spotkanie z dietetykiem, który dobierze odpowiednią dietę do indywidualnych potrzeb. Tylko tak można działać skutecznie i cieszyć z satysfakcjonujących efektów. Zrzucić zbędne kilogramy – to podstawowy cel, który przyświeca większości osób decydujących się na dietę.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , ,

Medycyna estetyczna coraz bardziej popularna

Kriolipoliza – innowacyjna metoda na skuteczne pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej

Bez wątpienia przebieg spalania zbędnej tkanki tłuszczowej potrafi przysporzyć wielu problemów, z którym na ogół ciężko podołać podobnie osobom bardziej, jak i mniej otyłym. Od wielu lat naukowcy zastanawiają się w jaki sposób efektywnie przyśpieszyć spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, przy równoczesnym zachowaniu poprawnego stanu zdrowia całego organizmu.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

odchudzanie

Parę kilo mniej

W czasach, gdzie wzorem dla wielu wydają się modelki z okładek czasopism każda zwykła dziewczyna musi zrzucić kilka kilo. Patrzymy na panie mierzące ponad 175 cm wzrostu, mające niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów i myślimy, co zrobić, by też tak wyglądać. Nie jest to dobry punkt odniesienia. Ale, jeśli rzeczywiście dokucza nam kilka lub kilkanaście kilogramów więcej warto pomyśleć o odchudzaniu. Jak szybko schudnąć?

Uroda, zdrowie i moda

,

Domowe spa

Sauna – ciekawy sposób na relaks i zrzucenie zbędnych kilogramów

Wizyta na saunie jest w stanie sprawić, że nareszcie odżyjemy, no po prostu będziemy żyli pełnią życia. No wiadomo: trudno rzec jednoznacznie, iż nawet chroniczne wizyty na najlepszej saunie na całym świecie są wszystkim czego tak naprawdę wymagamy od naszego życia, bo są jakby nie patrzeć jeszcze inne rzeczy, ale można w sumie rzec, że jeżeli rozchodzi się o saunę, bez cienia wątpliwości regularne „saunowanie się” jest w stanie spowodować, iż nawet bardzo zdenerwowany człowiek, ogólnie ktoś kto ciągle jest zdenerwowany, wreszcie będzie korzystniej sobie funkcjonował.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,