Archiwum: odchudzanie

odchudzanie

Zdrowa, czyli jaka dieta?

Menu dopasowane do potrzeb

Niskocholesterolowa, niskobiałkowa, bogato resztkowa… – rodzaje diet można wymieniać bez końca. Co wybrać? Konsultacja dietetyczna to spotkanie z dietetykiem, który dobierze odpowiednią dietę do indywidualnych potrzeb. Tylko tak można działać skutecznie i cieszyć z satysfakcjonujących efektów. Zrzucić zbędne kilogramy – to podstawowy cel, który przyświeca większości osób decydujących się na dietę.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , ,

Domowe spa

Sauna – ciekawy sposób na relaks i zrzucenie zbędnych kilogramów

Wizyta w saunie może spowodować, że nareszcie odżyjemy, no po prostu będziemy żyli pełnią życia. Wiadoma sprawa: trudno powiedzieć jednoznacznie, iż nawet bardzo częste wizyty na najlepszej saunie na całym świecie są wszystkim czego w istocie potrzebujemy od naszego życia, są jakby nie patrzeć inne rzeczy, ale można śmiało powiedzieć, że jeśli chodzi o chadzanie na saunie, bez wątpienia częste „saunowanie się” może spowodować, iż nawet wielce zdenerwowany człowiek, ktoś kto ciągle jest wkurzony, wreszcie będzie korzystniej sobie żył.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

Medycyna estetyczna coraz bardziej popularna

Kriolipoliza – innowacyjna metoda na skuteczne pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej

Bez wątpienia przebieg spalania zbędnej tkanki tłuszczowej potrafi przysporzyć wielu problemów, z którym na ogół ciężko podołać podobnie osobom bardziej, jak i mniej otyłym. Od wielu lat naukowcy zastanawiają się w jaki sposób efektywnie przyśpieszyć spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, przy równoczesnym zachowaniu poprawnego stanu zdrowia całego organizmu.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

odchudzanie

Parę kilo mniej

W czasach, gdzie wzorem dla wielu wydają się modelki z okładek czasopism każda zwykła dziewczyna musi zrzucić kilka kilo. Patrzymy na panie mierzące ponad 175 cm wzrostu, mające niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów i myślimy, co zrobić, by też tak wyglądać. Nie jest to dobry punkt odniesienia. Ale, jeśli rzeczywiście dokucza nam kilka lub kilkanaście kilogramów więcej warto pomyśleć o odchudzaniu. Jak szybko schudnąć?

Uroda, zdrowie i moda

,