Odmień swoją szafę

images
Sezon zimowy to świetny okres, by przedsięwziąć nowe porządki w szafce z odzieżą. Z całą pewnością leżą na półkach ubrania, których już nie zakładasz. Zwykle powodem jest to, że zwyczajnie te ubrania już na ciebie nie wchodzą. Bywa, że odzież przestaje być dla ciebie atrakcyjna. Jeżeli rzeczy, które pragniesz wywalić z półek, są nieuszkodzone, nie dawaj ich do kosza na śmieci.

W Polsce jest sporo biednych rodzin, dla nich takie rzeczy byłyby wielkim wsparciem. Poszukaj firmowego kontenera Caritasu i do niego załaduj wszystkie niepotrzebne rzeczy. Jeśli masz trochę więcej czasu, upierz je przed wpakowaniem. Czasami tak jest, że w mieście nie można znaleźć zbiorników na ciuchy dla potrzebujących. W tym wypadku idź do miejskiej noclegowni dla bezdomnych albo plebanii. W każdym takim miejscu na pewno wezmą twoje ubrania z wdzięcznością.

Dobra, zrobiłaś porządek w szafie, teraz czas na to, by sprawić sobie nowe rzeczy na zbliżający się sezon letni. Co warto wybrać? Oto cztery warte uwagi kategorie ciuchów, które na pewno będą modne w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki Puma
Na stopach każda ceniąca trendy kobieta powinna mieć buty tej renomowanej firmy. Sprzedawane są w wielu fasonach w dobrych sklepach obuwniczych – znajdziesz więc rodzaje świetne na ciepłe polskie lato, jak i botki Puma na deszczowe i chłodne dni.

Bransoletki Asos
Na ręce zaś trzeba w tym sezonie założyć odlotowe bransoletki. Jeżeli uważnie śledzisz doniesienia ze świata trendów, z pewnością nieobcy ci fakt, że bransoletki są w łaskach już kilka lat. Zalecamy wyroby firmy Asos, które zachwycają niebanalnymi kształtami i powodują zazdrosne zerknięcia innych kobiet.

Swetry H&M
Na chłodne dni warto zamówić sobie modne sweterki, dostępne w sieci popularnych sklepów z ubraniami, pochodzącej z mroźnej Szwecji.

Bluzy Adidas
O ile chcesz być w formie i dużo biegasz, powinnaś nabyć sobie wygodne bluzy Adidas, świetne do tego sportu. W czasie codziennego joggingu także musisz wyglądać elegancko!
Bransoletki – zobacz i porównaj