Odrobinę bardziej puszyste panie mogą piękniej się prezentować!

images
W rankingach najładniej ubranych pań właśnie Polki zdobywają bardzo dobre pozycje. Wiadoma sprawa: to zależy od wielu czynników, panie są bardzo różne, ale zasadniczo można zaryzykować twierdzenie, że dużo w owym twierdzeniu prawdy.

Autor: Quelle Polska sp. z o.o.
Zresztą wystarczy rzucić okiem chociażby na Brytyjki, które no co jak co, ale bardzo często nie za bardzo dbają o własny ubiór. Doskonale, iż póki co jest sporo łatwiej trafić na elegancko prezentującą się kobietę na ulicy, aniżeli na tę, która pewnie wcale się nie interesuje światem mody. Inna kwestia jest jeszcze taka, że w końcu w żadnym razie nie należy oceniać ludzi wyłącznie na podstawie jego ubioru. Jesteśmy wolni, zatem definitywnie każda kobieta (Tutaj dowiesz sie więcej) ma święte prawo do własnego stylu. Albo jego braku. Bardzo dobrze jeżeli tak naprawdę umiemy docenić swój wygląd. Nawet jeśli raczej nie posiadamy zbytnio atrakcyjnej sylwetki. No właśnie: które ubrania są najwspanialsze dla takich puszystych (jak się ubrać)?

Fantastyczne jest to, że w ogóle ładne ubrania są w stanie sprawić, iż dosłownie każda kobieta ma okazję znacząco uatrakcyjnić swój wygląd. No co jak co, lecz zwłaszcza ubrania w czarnych kolorach sprawiają, że puszyste wyglądają dużo korzystniej. I nie jest powiedziane, iż należy robić dosłownie wszystko co możliwe, aby jakoś tam ukryć własną wagę. To tak czy siak jest zauważalne, taka jest prawda.

Modelka prezentująca najnowsze trendy
Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście uwydatnienie atrakcyjnej części swojego ciała powoduje, że puszysta kobieta prezentuje się bosko. A więc jeżeli któraś z kobiet ma duży, fajny biust, jak najbardziej nie może go ukrywać. Wyeksponowanie swojego biustu, jeżeli jest faktycznie przynajmniej według nas sexi, dużo daje. Pozbądźmy się kompleksów – w porządku, nie jesteśmy modelkami, lecz top modelka nie ma aż tak fajnego biustu, aniżeli my! Warto skupić się na pozytywach.

Kobiety, które ważą zbyt sporo powinny również kupić elegancką biżuterię: powoduje ona przecież to, że tak jakby automatycznie będzie w lepszym humorze. Gdy któraś kobieta ma bardzo dobry humor, niejako z automatu jest lepiej odbierana przez ludzi. A więc porada dla takich puszystych pań: nie ma sensu zadręczać się nadal.