Olej do zarostu i profesjonalny pędzelek do golenia

mężczyzna z brodą
Olejek do brody to niezbędny kosmetyk, jaki winien pojawić się w szafce każdego brodacza. Noszenie brody w naszych czasach jest niezmiernie słynne, bujną brodę posiadają panowie w różnorodnym wieku. By jednak broda prezentowała się bajecznie i porządnie wypada o nią porządnie dbać i nie chodzi tu jedynie o jej przycinanie. Olejek do brody cudownie przyspieszy jest wzrost, w związku z tym jeżeli jesteś jednostką, u jakiej broda rośnie nadzwyczaj wolno…

Facet z brodą
Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyk ten pewnie będzie dla Ciebie nieskazitelny – olejek do brody dobrze się sprawdza. Osoby z bujną brodą także będą z niego zadowolone, ponieważ olejek zmiękcza brodę i powoduje, że jej układanie i modelowanie jest dużo prostsze. męskie (polecamy oferta) zadba nie jedynie o sam zarost, ale także o skórę, jaka stanie się miękka oraz przyjemna w dotyku. Należałoby zainwestować w olejki, i także kremy oraz wosk do brody. Już po paru użyciach niewątpliwie zauważysz ogromną różnicę.

Pędzel do golenia to kolejny niezbędnik w szafce wszelkiego mężczyzny. Teraz do wyboru mamy pędzle syntetyczne, skonstruowane ze sztucznego włosia, oraz także pędzle z włosia borsuka, a nawet dzika. Takim pędzlem jest Semogue 1305. Został on przyrządzony ze starannie wyselekcjonowanego włosia dzika oraz poddany należytej obróbce – men u. Dzięki temu włosia pędzla są miękkie w dotyku i nie podrażniają brody. Pędzel Semogue 1305 cechuje się perfekcyjną jakością, jeśli poszukujesz pędzla do golenia wysokiej jakości, to typ ten bezsprzecznie spełni Twoje wyczekiwania.

mężczyzna
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrej jakości kosmetyki dla mężczyzn, w tym także kosmetyki do golenia, proponuje firma men u. W asortymencie firmy odkryjemy żele do mycia twarzy, szampony oraz odżywki do włosów, które nawilżają i regenerują włosy, a także żele od prysznic bądź żele przeciwko wypryskom. Każdy mężczyzna, w ciekawej ofercie firmy men u, naturalnie odnajdzie idealne kosmetyki dla siebie. Równocześnie marka ta proponuje dogodne oraz niewygórowane ceny.

Autor