Olej do zarostu i profesjonalny pędzelek do golenia

mężczyzna z brodą
Olejek do brody to niezbędny kosmetyk, jaki winien pojawić się w szafce każdego brodacza. Noszenie brody w naszych czasach jest niezmiernie słynne, bujną brodę posiadają panowie w różnorodnym wieku. By jednak broda prezentowała się bajecznie i porządnie wypada o nią porządnie dbać i nie chodzi tu jedynie o jej przycinanie. Olejek do brody cudownie przyspieszy jest wzrost, w związku z tym jeżeli jesteś jednostką, u jakiej broda rośnie nadzwyczaj wolno…

Facet z brodą
Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyk ten pewnie będzie dla Ciebie nieskazitelny – olejek do brody dobrze się sprawdza. Osoby z bujną brodą także będą z niego zadowolone, ponieważ olejek zmiękcza brodę i powoduje, że jej układanie i modelowanie jest dużo prostsze. męskie (polecamy oferta) zadba nie jedynie o sam zarost, ale także o skórę, jaka stanie się miękka oraz przyjemna w dotyku. Należałoby zainwestować w olejki, i także kremy oraz wosk do brody. Już po paru użyciach niewątpliwie zauważysz ogromną różnicę.

Pędzel do golenia to kolejny niezbędnik w szafce wszelkiego mężczyzny. Teraz do wyboru mamy pędzle syntetyczne, skonstruowane ze sztucznego włosia, oraz także pędzle z włosia borsuka, a nawet dzika. Takim pędzlem jest Semogue 1305. Został on przyrządzony ze starannie wyselekcjonowanego włosia dzika oraz poddany należytej obróbce – men u. Dzięki temu włosia pędzla są miękkie w dotyku i nie podrażniają brody. Pędzel Semogue 1305 cechuje się perfekcyjną jakością, jeśli poszukujesz pędzla do golenia wysokiej jakości, to typ ten bezsprzecznie spełni Twoje wyczekiwania.

Jeżeli chcesz przeczytać coś naprawdę bardzo interesującego, sprawdź treść (https://pl.babor.com/products/cia-o/89) tej strony a z pewnością nie pożałujesz.

mężczyzna
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrej jakości kosmetyki dla mężczyzn, w tym także kosmetyki do golenia, proponuje firma men u. W asortymencie firmy odkryjemy żele do mycia twarzy, szampony oraz odżywki do włosów, które nawilżają i regenerują włosy, a także żele od prysznic bądź żele przeciwko wypryskom. Każdy mężczyzna, w ciekawej ofercie firmy men u, naturalnie odnajdzie idealne kosmetyki dla siebie. Równocześnie marka ta proponuje dogodne oraz niewygórowane ceny.

Autor