Archiwum: opalanie

opalanie

wnętrze solarium

Korzystanie z kąpieli w słońcu i SPA jest świetne dla zdrowia

Solarium nie stanowi zagrożenia, pod warunkiem skorzystania z oferty dobrego gabinetu. Bezpieczny gabinet solaryjny rozpoznaje się po jego obsłudze. Podczas pierwszej wizyty powinniśmy zostać zapytani o przebyte poparzenia słoneczne, alergiczne reakcje na słońce oraz choroby skóry. Profesjonalny i doświadczony personel zada pytanie także, czy brane były leki?

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

images

Wybierając luksusowe kosmetyki, zapoznaj się z naszymi radami

Wybór odpowiednich kosmetyków dla siebie, dopasowanych do swojego rodzaju urody nie jest zazwyczaj sprawą prostą. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem i poznać marki robiące kosmetyki czy polecane cienie do powiek. W takim wypadku warto kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych specjalistów. Trafionym pomysłem przed wybraniem się na zakupy będzie zaznajomienie się z nowymi trendami w modzie i kosmetologii.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

images

Kiedy najbezpieczniej korzystać z solarium i w jaki sposób szukać dobre solarium w stolicy?

Opalone ciało niejednokrotnie wygląda na szczuplejsze, w dodatku pod opalenizną nie widać popękane żyłki i inne zmiany na skórze. Kiedy skóra jest ciemniejsza doskonale wyglądają się na niej pastelowe ubrania. Wiele kobiet po prostu bardziej atrakcyjnie czuje się, gdy są opalone. W związku z tym często w czasie, gdy pogoda nie pozwala nie są odpowiednie, korzystają z alternatyw, np. solarium. Jeżeli opalamy się w taki sposób warto zapoznać skrupulatnie z przeciwwskazaniami.

Uroda, zdrowie i moda

, ,