Archiwum: operacja

operacja

starsza pani

Czy na nietrzymanie moczu leczenie mamy szansę zastosować?

Gdy doskwiera nam grypa, albo pobolewają nas plecy, nie posiadamy kłopotów by iść do doktora. Mówimy mu co nam zawadza, co konkretnie staje się z naszym organizmem. Są jednakże takie przypadłości, przy których nawet przed sobą kłamiemy, że nie ma trudu, staramy się nie dostrzegać, że podczas kichania, kaszlu czy głośnego śmiechu na naszej bieliźnie pojawiają się mokre plamy, zakładamy wkładki oraz udajemy, że nic się nie dzieje.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

dziewczyna

Kiedy stosuje się dermatologia estetyczna?

Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego typu zagadnienia stając przed lustrem? Nawet jeśli wypowiadamy te słowa parodystycznie to jest w nich ziarno prawdy. No cóż, czy chcemy tego, czy nie, szata zewnętrzna jest dość istotny i określa wiele rzeczy. Nie mówimy tu o kanonach piękna, do których niektórzy absurdalnie dążą, ale o pewnych szczegółach w prezencji, które nas stresują i preferowalibyśmy je zastąpić. Z takimi właśnie zadaniami walczy dermatolog estetyczny.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

Lekarze podczas zabiegu

Nowoczesne zastosowania medycyny estetycznej są bardzo znaczące dla wielu ludzi

Wygląd jest obecnie nadzwyczaj znaczący dla ludzi. Nie ma obiekcji, że w dużej części oddziałuje na to panująca tendencja, która wprost wymusza na ludziach dbanie o swój wizerunek. Z tego względu z dnia na dzień spędzamy wiele czasu na doborze stroju czy przygotowaniu fryzury i dotyczy to jednakowo kobiet, jak i mężczyzn.

Uroda, zdrowie i moda

, ,