Archiwum: operacja

operacja

dziewczyna

Kiedy stosuje się dermatologia estetyczna?

Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego rodzaju pytania stając przed lustrem? Nawet jeśli artykułujemy te zagadnienia z przymrużeniem oka to jest w nich cząstka prawdy. No cóż, czy chcemy to, czy nie, szata zewnętrzna jest dość istotny i warunkuje wiele spraw. Nie mówimy tu o wzorach piękna, do których niektórzy bezsensownie dążą, ale o pewnych detalach w wyglądzie, które nas irytują i wolelibyśmy je odmienić. Z takimi właśnie zadaniami zmaga się dermatolog estetyczny.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

Lekarze podczas zabiegu

Nowoczesne zastosowania medycyny estetycznej są bardzo znaczące dla wielu ludzi

Wygląd jest aktualnie niesłychanie relewantny dla ludzi. Nie ma wątpliwości, że w ogromnej części wpływa na to panująca moda, która wprost wymusza na ludziach troszczenie się o swój wizerunek. Z tego względu każdego dnia spędzamy sporo czasu na doborze stroju lub szykowaniu fryzury i tyczy się to tak samo kobiet, jak i mężczyzn.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

starsza pani

Czy na nietrzymanie moczu leczenie mamy szansę zastosować?

Jeżeli przeszkadza nam grypa, albo pobolewają nas plecy, nie mamy trudów aby iść do doktora. Mówimy mu co nam przeszkadza, co dokładnie dzieje się z naszym ciałem. Są jednak takie choroby, przy których sami przed sobą kłamiemy, że nie ma trudu, staramy się nie dostrzegać, że w czasie kichnięcia, kaszlu czy głośnego śmiechu na naszej bieliźnie pojawiają się mokre plamy, wkładamy wkładki oraz udajemy, że nic się nie dzieje.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,