Archiwum: operacje

operacje

Załoga lekarzy

Operacje plastyczne, które robi placówka w Polanicy Zdrój

Zapotrzebowanie na kosztowne usługi chirurgów plastycznych rośnie bez ustanku, bo zadbana buzia, bądź smukła figura stały się takim samym detalem dobrego stylu jak markowa sukienka, garnitur, lub biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się kobiety, które chcą udoskonalić nie tylko własny wizerunek, ale także jakość życia. Z wykorzystaniem zabiegów pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są gotowe na nowe życiowe wyzwania.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna może nam dużo zaoferować

Jak mamy szansę odmienić własne niedoskonałości?

Żyjemy w czasach, gdzie wizualny obraz okazuje się bardzo ważny, przez to właśnie wszelcy rozpoczynają dążyć do ideału. To powoduje, że coraz więcej osób zaczyna się interesować tym, które operacje plastyczne możemy wykonać, tak żeby poprawić to co wprowadza nas w kompleksy. To również spowoduje, że tego rodzaju zabiegi są coraz bardziej promowane i znane, ponieważ wszyscy wiedzą, że okazują się one zupełnie bezpieczne.

Uroda, zdrowie i moda

,

brzuch

Metody na szczupłą sylwetkę – czytaj na ten temat więcej

Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem polegającym na likwidowaniu nadwyżki tłuszczu z wybranych okolic ciała. Nie jest sposobem na odchudzanie, zapewnia możność kształtowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest obniżenie masy ciała a zmiana kształtu. W czasie zabiegu usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z wyselekcjonowanych okolic, pozostawiając pod skóra warstewkę tkanki tłuszczowej grubości jednego centymetra.

Uroda, zdrowie i moda

, ,