Archiwum: operacje

operacje

brzuch

Metody na szczupłą sylwetkę – czytaj na ten temat więcej

Odsysanie tkanki tłuszczowej jest zabiegiem polegającym na usuwaniu nadwyżki tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic sylwetki. Nie jest sposobem na odchudzanie, daje możliwość kształtowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest obniżenie masy ciała a zmiana kształtu. W trakcie operacji usuwa się nadwyżkę tkanki tłuszczowej z wybranych okolic, pozostawiając pod skóra warstewkę tkanki tłuszczowej grubości jednego centymetra.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

Załoga lekarzy

Operacje plastyczne, które robi placówka w Polanicy Zdrój

Zapotrzebowanie na drogie usługi chirurgów plastycznych wzrasta bezustannie, bo zadbana twarz, bądź smukła figura stały się takim samym elementem dobrego stylu jak luksusowa sukienka, garnitur, bądź biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się kobiety, które chcą udoskonalić nie tylko swój wizerunek, ale również jakość życia. Dzięki zabiegom pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są gotowe na śmiałe życiowe wyzwania.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna może nam dużo zaoferować

Jak mamy szansę przemienić własne niedoskonałości?

Jesteśmy w czasach, gdzie wizualny wygląd okazuje się niezwykle ważny, przez to właśnie wszyscy zaczynają dążyć do perfekcji. To powoduje, że coraz więcej osób rozpoczyna się interesować tym, jakie zabiegi możemy zrobić, tak by zmienić to co wywołuje u nas kompleksy. To również sprawia, że tego rodzaju zabiegi okazują się coraz częściej rozreklamowane i znane, ponieważ wszyscy potwierdzą, że okazują się one całkowicie bezpieczne.

Uroda, zdrowie i moda

,