Archiwum: operacje

operacje

Załoga lekarzy

Operacje plastyczne, które robi placówka w Polanicy Zdrój

Popyt na drogie usługi chirurgów plastycznych rośnie cały czas, bo ładna twarz, czy zgrabna figura stały się tym samym detalem dobrego stylu jak luksusowa suknia, garnitur, bądź biżuteria. Operacjom plastycznym częściej poddają się panie, które potrzebują polepszyć nie tylko własny wizerunek, ale również jakość życia. Dzięki zabiegom pozbywają się kompleksów, czują się pewnie, są gotowe na nowe życiowe wyzwania.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

brzuch

Metody na szczupłą sylwetkę – czytaj na ten temat więcej

Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem polegającym na usuwaniu nadwyżki tłuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest sposobem na odchudzanie, przynosi możliwość modelowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest zmniejszenie masy ciała a zmiana kształtu. W trakcie operacji usuwa się nadwyżkę tkanki tłuszczowej z wyselekcjonowanych okolic, pozostawiając pod skóra warstwę tkanki tłuszczowej o grubości 1cm.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna może nam dużo zaoferować

Czy pragniemy przemienić własny wygląd?

Znajdujemy się w czasach, gdzie wizualny obraz okazuje się bardzo ważny, przez to właśnie wszelcy chcą dążyć do ideału. To spowoduje, że coraz więcej osób zaczyna się interesować tym, które operacje plastyczne możemy zrobić, tak by zmienić to co wywołuje u nas kompleksy. To również spowoduje, że tego rodzaju zabiegi stają się coraz bardziej reklamowane oraz znane, gdyż wszyscy powiedzą, że okazują się one w całości bezpieczne.

Uroda, zdrowie i moda

,