Archiwum: owłosienie

owłosienie

broda

Moda na brodę – produkty, które warto spróbować w celu pielęgnacji męskiego zarostu.

Współcześnie zarost jest bardzo ważną częścią męskiej aparycji. Na przestrzeni ostatnich lat silnie rozprzestrzenił się trend na posiadanie brody. Przypuszczalnie jest to reakcja na panujące od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, objawiające się przesadną dbałością mężczyzn o nieskazitelność swojej cery oraz ogólny wygląd. Tym, co znacząco wpływa na trend dotyczący zapuszczania brody są bez wątpienia media. Współcześnie znaczna większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy oczywiście decydują się na długą brodę.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

depilacja laserowa

Profesjonalna depilacja laserowa

Kobiety, a od jakiegoś czasu również mężczyźni, poszukują odpowiedniego sposobu usuwania niechcianego owłosienia ze swojego ciała. Nie każdy z rekomendowanych sposobów może okazać się dobry dla każdej osoby. Konieczna jest więc konsultacja swojego pomysłu z profesjonalistą, jaki w swojej pracy miał już styczność z rozmaitymi typami skóry pacjentów. Znaną metodą jest depilacja laserowa, która bazuje na epilacji niechcianego owłosienia z użyciem wiązki lasera. Jest to sposób wybierany dziś szczególnie chętnie.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

zabieg

Polepszamy brzuch – poznaj nowoczesne kuracje, które stosowane są na całym świecie

Wiele ludzi chciałoby mieć cudowne ciało. Marzy nam się cudowny brzuch, piękne uda, jędrne pośladki. Nie jest to zazwyczaj banalna sprawa. Nie każdy jest w stanie znaleźć czas na treningi, brak nam też czasu na zastosowanie jakiś diet. Często również po prostu brak nam motywacji.

Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

Depilacja laserowa

Nowoczesna medycyna daje ci nowe możliwości, korzystaj z nich i upajaj się życiem!

W ostatnim czasie medycyna poważnie się rozwinęła i współcześnie gwarantuje liczne możliwości zadbania o kondycję ciała, jak również o jego urodę. Istotną sferą medycyny jest medycyna estetyczna, to dziedzina leczenia, jaka z zastosowaniem innowacyjnych narzędzi pozwala niwelować niedoskonałości ciała oddziałujące na komfort życia, jak również samopoczucie pacjenta. Dobrze jest dowiedzieć się, z których korzystnych alternatyw można skorzystać, by radować się życiem.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , ,

wellderm - logo

Korygujące zabiegi dermatologiczne

W dzisiejszych czasach istnieje ogrom możliwości, żeby poprawić niedoskonałości naszego wyglądu. Medycyna estetyczna postępuje niezwykle szybko i zapewnia nam mnóstwo wszelkiego typu zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć różnego rodzaju defekty czy poprawić to i owo. Zabiegi te są raczej kosztowne, ale nie mają zazwyczaj niebotycznych cen i można sobie na nie pozwolić.

Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

zabiegi kosmetyczne

Wybierz się do zakładu kosmetycznego na procedurę przy wykorzystaniu lasera i odśwież formę swojej cery o 100%!

Każda pani chce być piękna, w dążeniu do upragnionego efektu kobiety ochoczo korzystają z salonów kosmetycznych, które mają sposobność rozwiązać wiele z problemów jakie przysparza nam forma naszej skóry, etc. Coraz częściej do poprawy naszej urody w salonach kosmetycznych wykorzystywane są zaawansowane technologie. Jedną z nich okazuje się być laser.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

cosmelan wrocław

Coraz większa liczba zabiegów proponowanych przez kosmetologię – na jaki się zdecydować i czy zabiegi te są efektywne

Nie będzie zaskoczeniem stwierdzenie, że niemal każda kobieta pragnie troszczyć się o siebie – zwłaszcza teraz gdy idealny wygląd jest tak niezwykle promowany przez gazety. Napędza to cały przemysł powiązany z modą oraz kosmetyką, czy też medycyną estetyczną.
Na pewno sporo z nas widziała puszczane non stop reklamy, które pokazują nowe programy poruszające właśnie tematykę operacji plastycznych, czy poprawę swego wyglądu.

Uroda, zdrowie i moda

, ,