Archiwum: ozdoby

ozdoby

Kolekcja ubrań Blue Coast

Uwaga! Skórzane rękawy wciąż są trendy

Dodatki z eko-skóry i skóry to trend, który bez względnie pokochały miliony kobiet. Co więcej takie ozdoby nie kojarzą się już tylko z punckowo-rockowym wizerunkiem, ale można je już napotkać nawet w ciuchach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia lub zwyczajnie do pracy. Jeszcze nie dawno wyjście na ulice smakiem. Posiadaczka tego typu garderoby, albo była kobietą o mocno ekstrawaganckim stylu, albo w jej domowym garażu zaparkowany był Harley Davidson.

Dla fashionistów

, , , , ,

H&M – wysoka jakość i rozsądna cena

Mało kto wie, że ubrania H&M są sprzedawane już od prawie siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w naszym kraju pierwszy punkt handlowy tego globalnego przedsiębiorstwa postawiono dopiero 10 lat temu, jednak reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do firmy. Pionierski punkt handlowy H&M powstał zaledwie dwa lata po końcu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma zwała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, obywatela Szwecji Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa wskazuje, że wówczas w punktach oferowano wyłącznie kreacje pań.

Dla fashionistów

, , , , ,

Modelka, fryzura Racoon

Sprzęt i środki przeznaczone do włosów

Rozmaite przyrządy i kosmetyki do pielęgnacji włosów są niezwykle często kupowane i wykorzystywane. Obecnie na szeroką skalę stosują je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest bardzo dużo takich środków, które są do kupienia w drogeriach i innych tego rodzaju sklepach. Pielęgnacja włosów obecnie nie ogranicza się wyłącznie do mycia i rozczesywania, wykorzystuje się dużo zróżnicowanych środków chemicznych.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , ,

tatuaż

Znakomite pomysły na ozdabianie ciała – kalkomanie w rozmaitych wzorach

Szczególnie dla dzieci niesamowicie cenną pamiątką wakacyjną są rozmaite tatuaże i innego rodzaju zdobienia ciała. Warkoczyki u dziewczynek są niemniej popularne i przez nie rozchwytywane. Tatuaże zmywalne to ciekawa alternatywa dla tatuaży stałych, która będzie w stu procentach bezpieczna również dla dzieci. Wiele wzorów i napisów do wyboru jest imponująca. Ciekawe propozycje, jakie odnaleźć można zarówno w kraju, jak i za granicą znakomicie trafiają w gust zainteresowanych wykonaniem tego typu ozdoby.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , ,

images

Zadbajmy o własne włosy!

Każda klientka lub również klient, którzy wybiorą się na zakupy w drogeriach, musi wiedzieć, jakiego kosmetyku poszukuje. Ułatwi to w niemałym stopniu podejmowanie decyzji, a szczególnie sam proces lokalizowania potrzebnej rzeczy w sklepie. Kosmetyki oraz dodatki do farbowania i pielęgnacji włosów znajdują się w pewnym miejscu, co w znacznej mierze ułatwia poszukiwania oraz pozwala na oszczędność czasu spędzonego między półkami.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , ,

landszaft - ubrania

W jaki sposób dać sobie radę z niesamowicie trudnym wyzwaniem, jakim z pewnością jest spersonalizowanie przestrzeni?

Aranżacja domu nierzadko równa się wielu trudnościom i pułapkom, z których jakoś trzeba wybrnąć. Ogrom rzeczy wymaga bowiem dopilnowania, a często jest tak, że aspekt, który pozornie wydawał się łatwy i przyjemny hamuje proces urządzania na długie godziny. Jednakże nie ma powodów do paniki, bo proces aranżowania dostarcza także mnóstwa miłych przeżyć, z których jedną na pewno jest okazja do personalizacji swojej przestrzeni.

Dla fashionistów

, ,

sutasz

Biżuteria – zróbmy ją sami!

Wyroby biżuteryjne od pradawnych czasów wzbudzały pożądanie. Już ludzie w czasach prehistorycznych wykorzystywali małe kostki, skamieliny i zwierzęcą skórę do wytwarzania oryginalnych ozdób. W starożytności wytwarzano już niezwykle kunsztowne wyroby z kosztownych materiałów. I tak już jest do teraz, kiedy biżuteria roznieca nasze zmysły. Jednakże w tej branży nie możemy mówić o zastoju. Wręcz na odwrót, co chwilę wymyślane są nowe, interesujące techniki, dzięki czemu biżuteria staje się co raz bardziej bogata.

Dla fashionistów, Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,

pierścionki srebrne

Którą warto wybrać biżuterię? Czy srebro będzie najlepszym wyborem? Na co zwracać uwagę w takiej sytuacji?

Rynek wyrobów jubilerskich, ale również tak zwanej sztucznej biżuterii rozwija się w naszym kraju dosyć szybko. Każdego roku rośnie sprzedaż półproduktów, bardzo szybko rozwija się sprzedaż amatorska czy rynek tzw. ozdób hand-made. Jak więc w tym całym zamieszaniu nabyć coś, co będzie rzeczywiście warte swojej ceny?

Dla fashionistów

, ,