Archiwum: paznokcie

paznokcie

Zabieg dla mężczyzny

Przełamywanie stereotypów na temat męskich wyborów czyli co robi prawdziwy mężczyzna w gabinecie pielęgnacyjnym.

O tym, że panowie całkowicie odmiennie dbają o swój wizerunek nie od dzisiaj się wie. I nie od dnia dzisiejszego w społeczeństwie panuje opinia, że pewne upiększające i pielęgnujące zabiegi przeznaczone są jedynie dla pań. Dla niejednej osoby już sama myśl o odwiedzeniu gabinetu kosmetycznego będzie się wydawała śmieszna, a tym bardziej udawanie się przez niego systematycznie na różne zabiegi.

Porady wizażowe

, , , ,

pielęgnacja ciała

Pielęgnując własne ciało wskazane jest aby zwrócić uwagę na skutki, które gwarantuje serum z witaminą c oraz olejek jojoba

Obecnie wielką uwagę przykłada się do dbania o wizerunek. Jest to szczególnie sferą kobiet, które chcą cały czas prezentować się młodo i we wszelki możliwy sposób powstrzymywać procesy starzenia. Należałoby pamiętać, że z biegiem lat ciało się przekształca i nie warto w to za bardzo ingerować, albowiem często przynosi to niepożądane efekty.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

images

Funkcjonalne sposoby na rozdwajanie paznokci i ładne, trwałe, urodziwe włosy

Niektóre kobiety mają dziś kłopot z rozdwajaniem paznokci, co nie tylko jest z pewnością ogromnie męczące, ale także wygląda mało estetycznie. Jeśli rozdwajanie paznokci jest problemem, który występuje też u Ciebie to z pewnością powinnaś zastanowić się jakim sposobem sprawnie z tym sobie poradzić.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe

, , ,

kosmetyki

Orient w kosmetologii, czyli kosmetyki azjatyckie i indyjskie – sprawdź

Rozpoczęła się epoka kultu piękna, wszyscy chcemy zatrzymać młodość i kwitnący wygląd na długo. Pielęgnacja ciała zajmuje nam na co dzień dużo czasu. Dotyczy to zwłaszcza pań, ale często także panów. Niestety biegnący czas jest dla naszego ciała bezwzględny. Począć, aby powstrzymać proces starzenia? Czy wystarczy co dzień natłuszczać twarz kremami i systematycznie odwiedzać kosmetyczkę?

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

Lakiery do paznokci, manicure

Pomysły na jesienny manikiur

Lato pomału się kończy. Noce w sierpniu stają się co raz zimniejsze. W przeciągu dnia temperatura także zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zaskoczą nas ciepłe dni, ale będą to już tylko ostatnie figle lata, które powoli zaczyna ustępować pola złotej polskiej jesieni. A jest to bajeczna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas mocno świeci, a przyroda ubiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. W sadach dojrzewają soczyste jabłka i śliwki.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , ,

Bajkowe tekstury lakierów Golden Rose

O doskonały wygląd można dbać na dużo sposobów

Każdy z nas pragnie się przedstawiać jak najwspanialej, a co się z tym łączy, przykładamy wielkich starań, by zarówno nasze ciało, jak oraz także nasza cera przedstawiała się idealnie. Nie mniej należy sobie zdawać sprawę z tego, iż jest jeszcze sporo przeróżnych sposobów, które dopomogą nam osiągnąć perfekcyjny wygląd i powodują, że wszystko naprawdę będzie się prezentowało wręcz wspaniale.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe

, , , , ,