Perfumy – magia zapachu

perfumy na półce
Każdy, kto na co dzień używa perfum ma świadomość, że posiadają one oszałamiające działanie. Orzeźwiają nas swą wonią, są inspiracją i dobrze wybrane oraz użytkowane niezmiennie – są elementem charakterystycznym dla osoby, która ich używa. Akcentują osobowość przez dobranie dobrej linii aromatów. Każdy był nie raz oszołomiony zapachem perfum drugiej osoby. Zapach sprawi, że dany człowiek przykuje uwagę, perfumy zwiększają bowiem naszą atrakcyjność. Jest to zrozumiałe, zapachy bowiem wpływają na nasze odczucia i są w stanie zmysły.

kobieta i perfumy
Autor: Christoff Muller
Źródło: http://www.flickr.com
Lancome – wiodący twórca wszystkich rodzajów kosmetyków, a przede wszystkim perfum posiada wielkie doświadczenie w ich tworzeniu – komponuje piękne zapachy już od 1935 roku. Warto zwrócić uwagę na ofertę Lancome (Lancome Poeme Woman Woda perfumowana 50 ml spray), jeżeli odczuwamy chęć na podkreślenie swej osobowości i dodanie charakteru swej osobie. Jedna z propozycji producenta to Lancome Hypnose woda (polecamy https://facetaria.pl/pasty-i-plyny-do-zebow/2822-lea-menta-fresca-odswiezajaca-pasta-do-zebow-100ml.html) toaletowa 75 ml spray – jak nazwa perfum sugeruje – hipnotyzuje aromatem. Jest to zapach stworzony dla kobiet, które które mają świadomość swego seksapilu oraz uwielbiają się z tym afiszować. Te perfumy to delikatny aromat kwiatów oraz owoców. Lancome Poeme Woman Woda perfumowana 50 ml spray jest opcją dla przedstawicielek płci pięknej świadomych swej siły, posiadających niezwykłą osobowość. Jego charakterystyczny, mocny aromat jest wynikiem wykorzystania wanilii jako jednego z najważniejszych składników.

butelka perfum
Autor: Sunil Soundarapandian
Źródło: http://www.flickr.com

Następna inspirująca oferta to Lancome Tresor Woman Woda perfumowana 30 ml spray. Zapach zamknięty w gustownym flakoniku, który na pewno spodoba się osobom lubującym się w mocniejszych aromatach, lubiącym unikalność. Perfumy te są bowiem nieprawdopodobnie oryginalne, ich wyjątkowy zapach pozwoli na długo zapamiętać kobietę pachnącą w ten sposób. Można zobaczyć także tutaj: marka Lanvin.

Producent perfum Lanvin również tworzy wyjątkowe zapachy dla każdej przedstawicielki płci pięknej. Niezwykle przychylne opinie ma Lanvin Woman Eclat D Arpege Woda (polecamy http://facetaria.pl/80_ardennes-coticule) perfumowana 100 ml spray. Zapach ten otacza cechuje się subtelnym aromatem. Woda ta zadedykowana paniom skromnym, aczkolwiek wytwornym oraz z klasą. Jest to idealne uzupełnienie do delikatnej urody i kobiecej subtelności.