Piękną być

usta
Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest w ostatnim czasie coraz to bardziej modne. Usta to jeden z istotniejszych elementów kobiecej buzi, a także ciała, gdzie pełne usta są uważane za bardziej przyciągające i kuszące. Zabieg zwiększania ust trwa prawie pół godziny, jest praktycznie bezbolesny i zawsze stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.

Kobieca figura
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Dzisiaj na rynku wziętość zyskuje kwas hialuronowy do ust, jaki koryguje sprężystość tkanek – . Zabieg modelowania warg kwasem hialuronowym odbudowuje gęstość tkanek wokół ust i powiększa usta. Koryguje kontur ust jak też profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza trochę bruzdy jak też zmarszczki, ujmuje także nieco lat. Do zabiegu nie potrzeba się specjalnie przygotowywać jak też nie są konieczne nadzwyczajne badania, choć lekarz może żądać ich wykonania, kiedy uzna, że to stosowne. Powiększanie ust przebiega w znieczuleniu punktowym – najczęściej z użyciem kremu znieczulającego.

Zabieg trwa paręnaście minut, umożliwia przeprowadzenie zauważalnej korekty ust. Rezultat jest niestety krótkotrwały i utrzymywać się będzie prawie pół roku, gdzie po upływie tegoż czasu pacjenta czeka konieczność kolejnego zabiegu na modelowanie warg. Kriolipoliza jest zabiegiem absolutnie nieinwazyjnie redukującym tłuszczową tkankę. Przeznaczony jest do modelowania sylwetki, lecz nie w celach pozbycia się nadwagi. Przez terapię miejscowego schładzania redukuje nadwyżkę tkanki tłuszczowej – brzuch, uda, boki tułowia. Kriolipoliza jest zjawiskiem uszkadzania komórek tłuszczowych poprzez niską temperaturę. Przez wskazany czas zasysana poprzez aplikatory skóra jest poddawana chłodzeniu bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Statystyki wykazują, iż widoczna redukcja tłuszczowej tkanki zachodzi po około 3 miesiącach.

Okres tenże wypływa z charakteru nieinwazyjności terapii, jednak efekt utrzymuje się przez ok. 6 miesięcy, a włączając składnik dietetyczny trwale. Dostrzegalne rezultaty po zabiegu są uzależnione od rozległości a także stanu tkanki poddawanej schładzaniu. Pacjenci chcący ponowić zabieg w celu utrzymania jak też powiększenia efektu mogą zrobić to, nie wcześniej aniżeli po kolejnych 3 miesiącach. 100 procent z nich zauważa różnice po odbytym zabiegu. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, zmiany na skórze.