Piękne oraz bardzo gęste rzęsy, czyli parę słów o fenomenalnym zabiegu przedłużania rzęs

zalotka do rzęs
Zabieg przedłużania rzęs jest dziś coraz bardziej atrakcyjny. Wiele kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, bo jest to dla nich sporą wygodą, oprócz tego przedłużone rzęsy przedstawiają się naprawdę ładnie! Długie, czarne, podkręcone oraz niezwykle gęste rzęsy – jaka kobieta nie chciałaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu
Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs w końcu wolno cieszyć się ładnymi rzęsami, bez konieczności dziennego ich malowania. Uroda jest współcześnie dla kobiet ogromnie ważna i na pewno każda z nas zawsze chce prezentować się doskonale. Przedłużone rzęsy nie tylko bajecznie wyglądają, ale również wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. A co można powiedzieć na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on całkiem bezpieczny? Jak długo taki zabieg? I jak długo utrzymuje się efekt przedłużonych rzęs? O tym i trikach makijażowych więcej tutaj – www.ceneo.pl/Akcesoria_do_makijazu.

estetyczna (np. polecane) przedłużania rzęs jest w pełni bezpieczny i nie niszczy naturalnych rzęs. Jeśli tylko robisz medycyna (np. sprawdź informacje na stronie) u doświadczonej stylistki rzęs to bezsprzecznie nie musisz się niczego obawiać. Zabieg wykonywany jest na zamkniętym oku. Przy użyciu pęsety rzęsy są doklejane do naturalnych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy wolno dokleić jedną, dwie oraz nawet trzy rzęsy. Termin wykonania zabiegu jest zależny od liczby doklejanych rzęs, oraz także od tego ile naturalnych rzęs ma klientka.

Zazwyczaj taki zabieg trwa około dwóch godzin. Rzęsy trzymają się na oku w przybliżeniu dwa miesiące, jednak jeśli chcesz żeby efekt nieustająco był widowiskowy zaleca się wykonywanie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, gdyż rezultaty takiego zabiegu są naprawdę fenomenalne. Ponadto mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich codziennie malować, gdyż zawsze wyglądają one znakomicie. Bez wątpliwości zakochasz się w swoich ślicznych, długich i podkręconych rzęsach, więc już dziś podaruj sobie troszkę luksusu i wybierz się na fachowy zabieg przedłużania rzęs. Tak samo istotne jest akcentowanie urody dobrym makijażem oczu, gdzie przydadzą się takie akcesoria jak na tej stronie – czytaj więcej.