Archiwum: pielęgnacji

pielęgnacji

wizerunek - skóra

W jaki sposób zadbać o siebie w lecie? – rady

W lecie zrzucamy z siebie grube swetry i mimowolnie odkrywamy przed światem… no, właśnie: co? Skórkę pomarańczową, rozstępy, nadprogramowe kilogramy. Na szczęście na wszystko jest rada! W trosce o piękny oraz zdrowy wygląd skóry możemy skorzystać z zabiegów antycellulitowych oraz wygładzających.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

akcesoria do golenia

Jak to jest z tym goleniem w dzisiejszych czasach? Czy jesteśmy świadkami powrotu do tradycyjnych metod golenia?

To z pewnością sfera mężczyzn – golenie. To coś co jest dobrze znane każdemu mężczyźnie, co pojawia się w jakimś okresie życia i zostaje już z nimi na zawsze. Nieistotne, czy posiadamy bujny zarost, który odnawia się bardzo szybko, czy też niezbyt intensywny, o którym nie trzeba tak bardzo myśleć, nie obejdzie się bez dobrej pielęgnacji.

Fashioniści w drogerii

, , ,

kosmetyki

O własną prezencję trzeba zadbać!

Poprawianie swojego wyglądu w sumie w żadnym przypadku nie jest takie nieskomplikowane. I to niezależnie od tego w jaki sposób się prezentujemy! Można powiedzieć, iż praktycznie zawsze panie, które nie umieją zadbać o siebie, mają kompleksy. No wiadomo: nikt nie chciałby sugerować, że czymś najzupełniej najbardziej znaczącym jest to jak się prezentujemy, ale z całą pewnością wypadałoby choćby dbać o włosy.

Fashioniści w drogerii

, , , ,