Archiwum: pielęgnacji

pielęgnacji

kosmetyki

O własną prezencję trzeba zadbać!

Ulepszanie własnego wyglądu tak naprawdę w żadnym razie nie jest aż takie nieskomplikowane. I to niezależnie od tego jak się prezentujemy! Można śmiało powiedzieć, iż praktycznie w każdym przypadku kobiety, które nie umieją zadbać o własną prezencję, mają kompleksy. Wiadoma sytuacja: nikt nie sugeruje, że czymś całkowicie najbardziej znaczącym jest to w jaki sposób wyglądamy, ale z pewnością należałoby choćby zadbać o swoje włosy.

Fashioniści w drogerii

, , , ,

wizerunek - skóra

W jaki sposób zadbać o siebie w lecie? – rady

W lecie zrzucamy z siebie grube swetry i mimowolnie odkrywamy przed światem… no, właśnie: co? Skórkę pomarańczową, rozstępy, nadprogramowe kilogramy. Na szczęście na wszystko jest rada! W trosce o piękny oraz zdrowy wygląd skóry możemy skorzystać z zabiegów antycellulitowych oraz wygładzających.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

akcesoria do golenia

Jak to jest z tym goleniem w dzisiejszych czasach? Czy jesteśmy świadkami powrotu do tradycyjnych metod golenia?

To z pewnością sfera mężczyzn – golenie. To coś co jest dobrze znane każdemu mężczyźnie, co pojawia się w jakimś okresie życia i zostaje już z nimi na zawsze. Nieistotne, czy posiadamy bujny zarost, który odnawia się bardzo szybko, czy też niezbyt intensywny, o którym nie trzeba tak bardzo myśleć, nie obejdzie się bez dobrej pielęgnacji.

Fashioniści w drogerii

, , ,