Pocenie się wydaje się być normalną sprawą dla każdego ciała. Zatem nie powinniśmy się tym zbytnio przejmować, jeśli zdarza nam się to rzadko

Krem nawilżający
Pot jest niezbędny każdemu z nas. Bez potu bylibyśmy bezbronni wobec sporej liczby zarazków. Zatem tworzy on pewną naturalną warstwę ochronną.

Jednakże jeżeli pocimy się zbyt bardzo, to zapewne ma to zły wpływ na nasze morale – niemiło czujemy się w towarzystwie innych ludzi, wstydzimy się zbyt dużej potliwości. Należy wtedy pomyśleć nad przyczynami owej sytuacji.
Sprawa nadpotliwości nie dotyczy zbyt wielu ludzi. Szacuje się, że jest to zaledwie 1% ogółu. To co nierzadko wydaje nam się być nadmierną potliwością zwykle jest odpowiedzią na stres, pogodę albo ostre potrawy w restauracji. Jednak Ci, których faktycznie dotyka ten kłopot, muszą zastanowić się nad kuracją.

Poszukujesz podobnych wiadomości na prezentowany tutaj temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź dalej beautyorient.pl a zobaczysz, że to było niezwykle proste.

Nierzadko należy także rozgryźć podłoże takiego stanu. Nierzadko bywają to schorzenia przykładowo cukrzyca, nadczynność tarczycy, infekcje, intoksykacja czy nowotwory – patrz.

Krem nawilżający
Autor: Dermedic
Źródło: Dermedic
Jeżeli jesteś mieszkanką Dolnego Śląska i ciekawi Cię leczenie nadpotliwości Wrocław posiada świetne kliniki, gdzie stacjonują specjaliści w tej dziedzinie. Na ustalonym spotkaniu na pewno będziesz dokładnie wypytany o sytuacje, w których się pocisz. Po ustaleniu faktów doktor przystąpi do stosownego leczenia. Ma możliwość zaproponować modyfikację nawyków żywieniowych, kremy lub nawet kurację z wykorzystaniem toksyny botulinowej – Dermamed.

Bazuje ona na zablokowaniu nerwów pobudzających gruczoły potowe za pomocą malutkiej igły. Wynik jest rewelacyjny i utrzymuje się nawet przez prawie rok.