Popularne zabiegi medycyny estetycznej – które z nich chętnie wybieramy?

kobieta
Z roku na rok coraz częściej sięgamy po zabiegi, jakie na do zaoferowania medycyna estetyczna. Nowoczesne metody pielęgnacji oraz odmładzania skóry proponowane przez renomowane gabinety pozwalają osiągać rewelacyjne efekty i to w bardzo krótkim czasie. W dodatku wraz z rozwojem technologi, dostępnych jest coraz więcej efektownych, małoinwazyjnych i niemal bezbolesnych zabiegów.

twarz-kobiety
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z bardzo popularnych zabiegów w ostatnim czasie jest medycyna (np. http://art-beauty.pl/wizaz-stylizacja/makijaz-permanentny) Geneo, oferowany jako nowoczesna pielęgnacja skóry. Geneo to w skrócie przełomowa technologia od firmy Pollogen, która zapewnia uzyskanie jednocześnie trzech efektów: złuszczanie skóry, wchłanianie podstawowych substancji rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Jeżeli interesuje nas zabieg Geneo Warszawa (http://angelfactory.pl/estetyczna (np. sprawdź naszą propozycję)/odmladzanie-cery-geneo-z-preparatem-neo-revive/), Wrocław, Kraków bądź inne większe miejscowości to z pewnością miejsca, w jakich znajdziemy rekomendowane kliniki. Co ważne, ta metoda pielęgnacji jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry i różnej karnacji oraz można ją stosować na wszystkim obszarach twarzy. Dodatkową zaletą jest krótki czas trwania zabiegu i zaraz po nim pacjentka może wrócić do codziennej aktywności. Zależnie od rezultatów jakie chcemy osiągnąć zabieg występuje w dwóch opcjach: NeoRevive® iraz NeoBright®. Jeżeli zdecydujemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybrany wariant zapewni nam z pewnością bogaty wybór, nie tylkowyłącznie pod względem specjalistów, ale również cen.

Kiedy natomiast interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa (http://angelfactory.pl/zabieg/sculptra-usuwanie-zmarszczek/) również ma sporo do zaproponowania. W stolicy możemy odmłodzić się między innymi poprzez laseroterapię, zabiegi z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, peelingi, dermabrazję, leczenie osoczem bogato-płytkowym PRP.

Warto umówić się na konsultację, w czasie której specjalista doradzi jaki zabieg będzie właściwy dla naszej skóry, gdyż metody redukcji zmarszczek dobierane są indywidualnie w zależności od ich położenia, natężenia oraz etiologii. Nie traci na popularności także powiększanie ust Warszawa (http://angelfactory.pl/zabieg/powiekszanie-ust/) bowiem lokalizacją, gdzie kobiety niezwykle chętnie sięgają już od jakiegoś czasu po ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie decydują się zarówno kobiety w okolicach trzydziestki, które chcą podkreślić swoje wargi, jak również panie w średnim wieku, u których usta straciły na jędrności w skutek naturalnych procesów stażeniowych.