Popularne zabiegi medycyny estetycznej – które z nich chętnie wybieramy?

kobieta
Z roku na rok coraz częściej sięgamy po zabiegi, jakie na do zaoferowania medycyna estetyczna. Nowoczesne metody pielęgnacji oraz odmładzania skóry proponowane przez renomowane gabinety pozwalają osiągać rewelacyjne efekty i to w bardzo krótkim czasie. W dodatku wraz z rozwojem technologi, dostępnych jest coraz więcej efektownych, małoinwazyjnych i niemal bezbolesnych zabiegów.

twarz-kobiety
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z bardzo popularnych zabiegów w ostatnim czasie jest medycyna (np. http://art-beauty.pl/wizaz-stylizacja/makijaz-permanentny) Geneo, oferowany jako nowoczesna pielęgnacja skóry. Geneo to w skrócie przełomowa technologia od firmy Pollogen, która zapewnia uzyskanie jednocześnie trzech efektów: złuszczanie skóry, wchłanianie podstawowych substancji rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Jeżeli interesuje nas zabieg Geneo Warszawa , Wrocław, Kraków bądź inne większe miejscowości to z pewnością miejsca, w jakich znajdziemy rekomendowane kliniki. Co ważne, ta metoda pielęgnacji jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry i różnej karnacji oraz można ją stosować na wszystkim obszarach twarzy. Dodatkową zaletą jest krótki czas trwania zabiegu i zaraz po nim pacjentka może wrócić do codziennej aktywności. Zależnie od rezultatów jakie chcemy osiągnąć zabieg występuje w dwóch opcjach: NeoRevive® iraz NeoBright®. Jeżeli zdecydujemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybrany wariant zapewni nam z pewnością bogaty wybór, nie tylkowyłącznie pod względem specjalistów, ale również cen.

Kiedy natomiast interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa również ma sporo do zaproponowania. W stolicy możemy odmłodzić się między innymi poprzez laseroterapię, zabiegi z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, peelingi, dermabrazję, leczenie osoczem bogato-płytkowym PRP. estetyczna (np. sprawdź naszą propozycję)

Warto umówić się na konsultację, w czasie której specjalista doradzi jaki zabieg będzie właściwy dla naszej skóry, gdyż metody redukcji zmarszczek dobierane są indywidualnie w zależności od ich położenia, natężenia oraz etiologii. Nie traci na popularności także powiększanie ust Warszawa bowiem lokalizacją, gdzie kobiety niezwykle chętnie sięgają już od jakiegoś czasu po ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie decydują się zarówno kobiety w okolicach trzydziestki, które chcą podkreślić swoje wargi, jak również panie w średnim wieku, u których usta straciły na jędrności w skutek naturalnych procesów stażeniowych.