Archiwum: pościel

pościel

tkanina

Ozdoby w mieszkanku

Mamy już wymalowane ściany w homogenicznym odcieniu z pacnięta to tu, to tam farbą o odmiennym kolorze – dowolną rośliną czy namalowanym innym deseniem, będącym efektem działania dajmy na to – równań matematycznych. Mamy także w domku dokładnie takie jakich potrzebujemy meble. Dokładnie w takowym stylu jaki nam pasuje.

Dla fashionistów

,

images

Artykuły tekstylne, które można spotkać w każdym domu

Różnorodne akcesoria wykonane z materiałów człowiek zna od zawsze. Z tkanin szyte są między innymi stroje, ale także rozmaite produkty, bez jakich aktualnie trudno byłoby sobie wizualizować codzienność. Praktycznie każdy współczesny dom jest miejscem, w którym można spotkać komplet rozmaitych artykułów tekstylnych codziennego użytku.

Dla fashionistów

, , ,

Krisline Duna - piżama

Piżamy, koszulki nocne, szlafroki

Każdy czuje się dobrze, gdy ma pod ręką coś miłego, miękkiego, pachnącego. W reklamach, jak i w naszym otoczeniu, pojawia się coraz więcej takich rzeczy. Mogą to być płyny zmiękczające do prania, dzięki czemu ubieramy się w mięciutkie, pachnące ubrania, zapadamy w miękkiej pościeli czy wycieramy milutkim ręcznikiem. Smakuje nam miękki chleb czy bułka, bo to oznacza, że dobrze wyrosły i są świeże. Lubimy głaskać kota, bo ma miękką, miłą w dotyku sierść. Na nasze zmysły miękkość działa kojąco. Skłonność do alergii i nadwrażliwości skóry zmusza nas do wybierania ubrań z dobrych, miękkich materiałów. Są nimi z pewnością satyna, bawełna, welur, micro – modal. Właśnie z nich robi się także piżamy.

Dla fashionistów, Uroda, zdrowie i moda

, , ,