Archiwum: pościel

pościel

images

Artykuły tekstylne, które można spotkać w każdym domu

Różnorodne przedmioty uszyte z materiałów są znane od niepamiętnych czasów. Z tkanin szyje się między innymi ubiory, ale także rozmaite produkty, bez których obecnie ciężko byłoby sobie wyobrazić codzienne życie. Praktycznie każde współczesne mieszkanie jest miejscem, w którym można znaleźć komplet różnorodnych artykułów tekstylnych codziennego użytku.

Dla fashionistów

, , ,

Krisline Duna - piżama

Piżamy, koszulki nocne, szlafroki

Każdy lubi, gdy otacza go coś miłego, miękkiego, pachnącego. W reklamach, jak i w naszym domu, pojawia się coraz więcej takich rzeczy. Mogą to być płyny zmiękczające do tkanin, dzięki czemu ubieramy się w mięciutkie, pachnące ubrania, kładziemy się w miękkiej pościeli czy wycieramy mięciutkim ręcznikiem. Smakuje nam miękki chleb czy bułka, bo to znaczy, że dobrze wyrosły i są świeże. Lubimy głaskać kota, bo ma miękką, miłą w dotyku sierść. Na nasze zmysły miękkość wpływa kojąco. Skłonność do alergii i nadwrażliwości skóry zmusza nas do kupowania ubrań z dobrych, miękkich tkanin. Są nimi na pewno satyna, bawełna, welur, micro – modal. Właśnie z nich robi się także piżamy.

Dla fashionistów, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

tkanina

Ozdoby w mieszkanku

Posiadamy już wymalowane ściany w homogenicznym kolorze z pacnięta to tu, to tam farbą o innym kolorze – dowolną rośliną czy narysowanym innym wzorem, będącym rezultatem działania dajmy na to – równań matematycznych. Mamy też w mieszkanku dokładnie takie jakich potrzebujemy sprzęty. Dokładnie w takim stylu jaki nam odpowiada.

Dla fashionistów

,