Myślisz nad prezentem dla mężczyzny? Perfumy to doskonały wybór

perfumy
Przy okazji świąt czy urodzin naszego ojca, brata albo partnera, za każdym razem zastanawiamy się, co mu tym razem podarować. Nie chcemy dawać następnego krawata, kubka lub zabawnej koszulki, ponieważ to oklepane upominki, których nie możesz znowu podarować bardzo bliskiej ci osobie. Szukasz czegoś wyjątkowego, a tym niezwykłym prezentem mogą być perfumy. Jeżeli dotychczas obawiałaś się wybierać zapach dla kogoś innego niż dla siebie, powinnaś pozbyć się tych niepokojów, gdyż to wcale nie tak trudne zadanie, jak myślisz.

perfumy
Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed wybraniem się na zakupy dobrze jest poznać kilka ważnych informacji na temat perfum. Po pierwsze zapachy podzielone są na kilka grup. Pierwszy typ to zapachy owocowe, które dodają wigoru i są nadzwyczaj pozytywne. Możesz je wyczuć w perfumy paco rabanne lady million. Aromat mandarynki miesza się tutaj z intensywnymi przyprawami, co daje naprawdę zdumiewający oraz niezwykle kusicielskie zapach.

Kolejna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach dla mężczyzn nie występują za często, jednakże można je spotkać. Dużo bardziej powszechne są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dość ciężkie, więc nie nadają się na każdą okazję. Zapachy drzewne z kolei są wyjątkowo ciepłe, a jednym z najczęstszych jest aromat drzewa sandałowego. Nie można zapomnieć o rześkich zielonych zapachach, zawierających przyjemne wonie roślinne – czytaj dalej. Gdy już poznałaś rodzaje zapachów, musisz wiedzieć o zasadniczej regule – perfumy dla mężczyzny muszą być dyskretne, a zarazem

perfumy
Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

interesujące, dlatego powąchaj choć kilka propozycji, aby zdecydować się na zapach, który najbardziej ci się spodoba.

Warto też postawić na perfumy o zbliżonej kompozycji zapachowej do kosmetyków, które stosuje każdego dnia, gdyż ich woń musi harmonizować z wodą perfumowaną, a nie odznaczać się od niej. Jeżeli w takim razie poszukujesz wyjątkowych perfum dla swojego mężczyzny, pójdź do perfumerii oraz zdecyduj się na zapach, jakie cię uwiedzie. Szczególnie godny uwagi jest na przykład perfumy comme des garcons, obok którego żadna pani nie przejdzie bez zainteresowania. Nie obawiaj się, że nie trafisz w gusta bliskiego ci pana, ponieważ każdy zapach ma coś w sobie oraz zawsze na jakąś okazję będzie można go wykorzystać, choćby na sobotnią imprezę ze znajomymi czy wspólną kolację.