Powiększanie biustu. O czym warto wiedzieć przed operacją?

powiększanie biustu cena
Zabieg powiększania piersi przy użyciu implantów silikonowych jest najczęściej wykonywaną plastyczną operacją w Polsce jak też na świecie. W USA rocznie wykonuje się sześćset tysięcy operacji tego typu.

powiększanie biustu cena
Źródło: http://facetaria.pl/
Poddają się mu kobiety zwykle w wieku 20-40 lat. Zabieg trwający z reguły około 1,5 godziny wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Najczęstsze powody powiększania biustu to: zwiększenie rozmiaru biustu u kobiet, jakie uznają, że mają nadto mały biust; podniesienie biustu, korekta kształtu piersi u kobiet po ciąży oraz usunięcie asymetrii między obu piersiami. Jeśli chodzi o ile kosztuje powiększanie biustu kształtuje się różnie. W minionych latach coraz bardziej widać, iż Polki potrzebują korekcji naturalnej, harmonijnie pasującej do ich postawy ciała.

Jak wygląda operacja a także przygotowanie do niej? Na pewno realizowany jest w znieczuleniu ogólnym. Należy być w 100% zdrowym. Nie mieć menstruacji, nie być w ciąży, nie przyjmować preparatów przeciwbólowych obejmujących kwas acetylosalicylowy. Naturalnie podstawą kwalifikacji do operacji są znakomite wyniki badań, m.in. morfologii, RTG piersi. Trochę inną grupą pacjentek są pacjentki, które powiły dzieci. Tutaj bardziej aniżeli o powiększeniu mówimy o kształtowaniu piersi. W efekcie ciąży oraz karmienia piersią zmienia się kształt piersi, skóra traci swoją elastyczność. Piersi tracą swój młodzieńczy kształt. Problem wynika przede wszystkim z tego, iż Polki decydują się na dzieciątko coraz później. Innym częstokroć wykonywanym zabiegiem jest korygowanie powiek we Wrocławiu.

Takie późne macierzyństwo to dla organizmu kobiety wielkie wyzwanie – im pani dojrzalsza tym trudniej jej sylwetka wraca do kształtu sprzed ciąży.