Pozwól się zauroczyć mocy perfum

buteleczka z perfumami
Zapachy mają wspaniałą moc. Każdy człowiek sam choć raz poczuł tę moc – perfumy są jak ubranie, trzeba je odpowiednio dobrać do osobowości, okazji a nawet pory dnia. Każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji około dwa flakoniki perfum – jeden zapach niezobowiązujący, orzeźwiający i dodający energii – idealny na początek dnia. Drugi – nieco mocniej uwodzicielski i o dużo mocniejszym aromacie. Będzie odpowiedni z pewnością wieczorem oraz nocną w sytuacji, gdy czeka nas wyjątkowa okazja – to idealne podkreślenie kreacji.

perfumy w drogerii
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zmysłowy aromat do wieczorowej kreacji jest jak zwieńczenie dzieła – każda Pani poczuje się dużopiękniejsza. Jak najbardziej jest to zrozumiałe – wielu Panów nie oprze się kobiecie, jeśli zaintryguje go zapachem. Ten kto jest zainteresowany tematyką może zajrzeć tutaj: C-THRU.

Wiele z nas pragnie czasami poczuć się niczym bywalczyni czerwonego dywanu. To możliwe do osiągnięcia dzięki perfumom proponowanym przez piosenkarkę która jest Rihanna. Te perfumy to Rihanna Reb L Fleur Woda perfumowana 100 ml spray TESTER. Zapach ten stworzono dla kobiet podobnie żywiołowych jak piosenkarka – przyciągających uwagę i bardzo śmiałych. Jest to zapach który łączy lekkie zapachy owoców i kwiatowe z troszeczkę bardziej intensywnymi aromatami jak na przykład wanilia.

ozdobny flakonik z perfumami
Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Dla osób dynamicznych, które aktywnie spędzają czas i wykorzystują cały dzień najlepszą opcją są perfumy SARANTIS C-THRU Amethyst Woman Woda toaletowa 75 ml spray. Jest to propozycja o niezwykle lekkim oraz orzeźwiającym aromacie, pobudzającym do działania w każdy dzień. Możliwości te są wynikiem zastosowania zapachów cytrusów i kwiatów. Niezwykle lubiana przez kobiety, ponieważ aromat niezwykle długo da się wyczuć na skórze. Zapach ten jest przy tym w bardzo niskiej cenie.

Nieodłącznym atutem każdego mężczyzny są perfumy (świetny przykład jest na tej stronie). W taki sam sposób jak kobieta do sukni, tak mężczyzna wymaga wyjątkowego zapachu ubierając ulubioną koszulę. Dla mężczyzn niezwykle męskich, o mrocznym usposobieniu stworzono produkt Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 100 ml. Wyjątkowy zapach dla wyjątkowych panów. Oprócz tego jest niezwykle wydajny. Już niewielka ilość jest odpowiednia, by mocny zapach utrzymywał się wiele godzin.