Pragniesz olśniewać na uroczystości? Zainwestuj w biżuterię

szmaragdy
W naszym życiu nierzadko zdarzają się różnego typu oficjalne celebracje, na których chcemy odpowiednio się prezentować. Wesele przyjaciółki, chrzciny siostrzenicy, istotny bankiet w pracy. W takich sytuacjach, musimy szczególny nacisk położyć nie tylko na nasz ubiór, ale również na biżuterię. Co najsłuszniej założyć? Gdzie nabyć ciekawe i niezbyt kosztowne kamienie?

szmaragdy
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Jest na świecie dużo olśniewających, lecz kosztownych kamieni – brylanty, szmaragdy czy szafiry – to najszlachetniejsze opcje. Jednak jeżeli nie stać nas na tego rodzaju biżuterię, możemy zastąpić ją czymś znacznie tańszym. W złotym wisiorku możemy zaaplikować cyrkon, który prezentuje się znakomicie, lecz nie jest bardzo drogi. Można dostać bardzo wiele, wszelkich wariacji barwnych tego kamienia – od żółtego przez różowy po czarny, najmocniej elegancki. Natrafimy na niego w praktycznie każdym salonie jubilerskim, możemy również w określonym naszyjniku wymieniać kamienie, z szafiru na właśnie cyrkon.

Gdzie jednak najwłaściwiej robić zakupy tego rodzaju? Oczywiście, w każdym centrum handlowym znajdziemy salony z biżuterią, jednak z uwagi na swoją lokalizację, ceny przez nie proponowane są bardzo wygórowane. Z tego powodu najlepiej zakupować produkty w małych, prywatnych placówkach. Nawet jeśli konkretny wzór nie do końca przypadnie nam do gustu, wtenczas możemy zamówić swój własny model. Mało tego, jeżeli posiadamy szmaragdy odziedziczone po naszej babci, lecz nie są one oprawione w biżuterię, możemy zamówić taki projekt u specjalisty.

Nic tak nie dodaje szyku każdej kobiecie, jak właściwie dobrana biżuteria. Jeśli nie stać nas na kosztowne kamienie, warto nabyć skromny, złoty naszyjnik zwieńczony cyrkonem. Sprawunki najlepiej robić w mniejszych sklepach, znajdziemy tam niższe ceny.