Przeprawa przez szafę – w co odziewać dziecko?

plecak
To nie takie łatwe – przyodziać krzyczące, a później także wierzgające dzieciątko w piękną bluzeczkę z kołnierzykiem bądź sukienkę od dziaduniów.

skarpetki
Autor: Gatta
Źródło: Gatta

W ciąży można nabywać ubranka piękne, jednak jak tylko Wasze dziecko zamieszka z Wami – rozpoczniesz nabywać tylko ubrania praktyczne takie jak swetry dla dzieci na drutach. Jest kilka systemów ubierania maluszka, jedne matki stawiają na body, inne na bluzeczki a także śpiochy (Babcia Owca – sweter dla dzieci). Nie ma jednej normy, natomiast kłócić się o to, co lepsze, możesz całymi godzinami. Body, jest to coś podobnego do koszulki, lecz kończy się zapięciem na napki pomiędzy nogami.

Skoro opisywana problematyka Cię interesuje i chcesz ją poznać bardziej, więcej przeczytasz w linku (https://okularove.pl/dla-kobiet/okulary-korekcyjne-damskie/) – to nieco odmienny punkt widzenia na tę sprawę.

Dzięki temu nie podnosi się w górę i nie odkrywa plecków brzdąca, gdy je przenosisz albo (kliknij aby zobaczyć więcej) bawisz się z nim. Body mają różnorodne systemy przewlekania poprzez głowę: bądź ma szyjkę uszytą na plisę, jaką się zwyczajnie rozciąga, albo ma dwie napy na jednym ramionku, albo po jednym zatrzasku na obydwu ramionkach. Body musi być uszyte z bawełny czy wręcz z organicznej bawełny (ubranka dla niemowlaków w sklepie).

Jeśli idzie o ubranka niemowlęce sklep proponuje śliczne body z kołnierzami (zapinane z tyłu) albo z falbanami bądź w postaci męskiej koszuli dla młodzików – są to na pewno piękne ubrania oraz mogą przydać się na rodzinną imprezę lub chrzest, jednakże na co dzień nie są funkcjonalne – należy okiełznać sztukę ich odziewania jak też zapinania, natomiast potem jeszcze uważać, by na przykład kołnierzyk nie zawijał się w toku karmienia albo nie pocierał maleńkiej szyjki, bądź ażeby sztywny materiał nie podrażniał ramionek.