Archiwum: ręcznik

ręcznik

mycie włosów pod prysznicem

Chętnie używane preparaty do włosów

Włosy to ta część ciała, o jaką dbają szczególnie panie. Jest to bowiem element, na który zwraca się dużą uwagę. Fryzura jest nie tylko dekoracją, lecz również może optycznie wpływać na owal twarzy. Często świadczy także o upodobaniach danej kobiety i jest wyznacznikiem jej gustu. Pielęgnacja włosów i środki do niej używane zależeć będą przede wszystkim od typu włosów. Obecnie na przykład wiele kobiet farbuje włosy, a czego wypływa konieczność szczególnie troskliwej pielęgnacji dla uniknięcia zniszczenia włosów.

Fashioniści w drogerii

, , , ,

wnętrze solarium

Korzystanie z kąpieli w słońcu i SPA jest świetne dla zdrowia

Opalanie w solarium nie stanowi zagrożenia, pod warunkiem wybrania profesjonalnego gabinetu. Bezpieczny gabinet solaryjny rozpoznaje się po jego personelu. Podczas pierwszej wizyty powinniśmy być zapytani o przebyte poparzenia słoneczne, reakcje alergiczne na słońce i choroby skóry. Fachowy i obyty personel zapyta także, czy zażywamy lekarstwa?

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

Stopy

Doskwierający problem – odcisk na nodze. Jak sobie z nim poradzić? Jakie mamy sposoby? Czy możemy sobie z tym poradzić samemu?

Najważniejszą przyczyną powstawania odcisków jest niewłaściwie dobrane buty. Kobiety z reguły nabywają buty, które na przykład są o numer za małe. Robimy to,ponieważ dana para butów bardzo nam się będzie podobać i nie widzimy odmiennej możliwości niż ich zakup – bez względu na rozmiar.

Uroda, zdrowie i moda

, , , , ,