Archiwum: rodzaj

rodzaj

Kosmetyki a dermatologiczne kosmetyki

Kosmetyki apteczne, są preparatami z pogranicza kosmetologii i medycyny. Niekiedy określane są jako kosmeceutyki, bowiem wykazują działanie nie jedynie pielęgnacyjne, ale również lecznicze.
Głównym zadaniem kosmetyków aptecznych jest pomoc w leczeniu kłopotów skórnych, choć nie istnieją żadne przeciwwskazania do stosowania ich do pielęgnowania zdrowej skóry.

, , , ,

Maska algowa jako znakomity kosmetyk

Wodorosty dzięki swym własnościom odnalazły szerokie zastosowanie w kosmetyce. Ich sława w dziedzinie kosmetyki wynika głównie z faktu, że mieszczą wiele cennych dla naszej cery substancji, jakie są przez nią łatwo i szybko wchłaniane.
Preparaty kosmetyczne zawierające ekstrakty z wodorostów nadają się do wszystkich typów skóry, w szczególności zaś polecane są do pielęgnacji skóry osób często przebywających w suchych pomieszczeniach, narażonych na działalność zabrudzonego powietrza dużych miast, żyjących w ciągłym napięciu.

, , ,

Mydła – czyli, wszyściutko co dobrze jest na ich temacik mieć pojęcie

Kiedy mniej więcej ukazało się pierwsze mydełko? Kto je wynalazł? W jaki konkretny sposób działają? Jakie powstały dwa podstawowe działania mydła? Gdzie można je bez żadnego problemiku kupić? W jakiego typu postaci mogą występować? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najmniejszego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego – świeżutko co wydzierganego – felietonu!
Choć nie wszyscy o tym wiedzą, mydła zostały wynalezione przez lud nazywany „Finicjanie”, już za czasów starożytnych.

, ,

Sposoby na problemy ze słabymi paznokciami. Jakie porady warto wypróbować, aby wzmocnić płytkę paznokci? Które rady warto wziąć sobie do serca?

Ładne i mocne paznokcie to coś do czego dąży sporo kobiet. Natomiast, pomimo ogromnych chęci nie zawsze prezentują się najlepiej. Co zrobić, by paznokcie prezentowały się ładnie?
Czasami pomóc może wzmocnienie płytki paznokcia.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, ,

W jaki sposób zadbać o zdrowie ? W jakich miejscach kupować różne konieczne dla nas medykamenty?

O swoje zdrowie powinniśmy zadbać zawsze, ponieważ wtedy będziemy mieć szansę cieszyć się właściwą formą przez lata. Żeby się tak stało musimy być aktywni, ale również należy pamiętać o tym, aby stosować najlepsze środki, które pomogą nam w lepszym zdrowiu.

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , ,

zioło

Zastosowania zdrowotne liści pokrzywy

Wartości prozdrowotne liści pokrzywy są ogromne. Należy napomnieć przynajmniej o tym, że już od wieków doceniano tę roślinę za posiadane przez nią minerały oraz to, w jaki sposób oddziałuje pokrzywa na stan zdrowia i przy tym zdrowie psychiczne. Pokrzywa posiada mnóstwo cennych witamin, z tego względu poleca się ją stosować u osób z dmą nerkową czy z chorobami układu ruchu.

Fashioniści w drogerii, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , , ,

konsola

Pasja – czyli jak spędzać wolne chwile – przedstawiamy wybraną

Hobby – mamy je zazwyczaj różne. Jedni lubią kolekcjonować kwiaty, inni uprawiają jakiś sport, jeszcze inni sporo czytają. To, co jest pewne, to fakt, że ludzie mający hobby, żyją znacznie przyjemniej. Są o wiele szczęśliwsi i mniej zestresowani. Nawet jeśli w pracy lub w domu mają powody, aby się denerwować, to mają również swoje poletko, w którym mogą zniknąć i odreagować. To bardzo cenne mieć coś swojego, coś, co daje nam siłę i energię aby działać i powoduje, że nasze życie nabiera więcej kolorów.

Modowe stylizacje

, , ,