Archiwum: rower

rower

siłownia

Najpopularniejsze urządzenia do domowej siłowni

O ile postanowiłeś dbać o tężyznę fizyczną i chadzasz na siłownię, bez wątpienia irytuje cię tam kilka rzeczy. Zazwyczaj sala jest zatłoczona i ćwiczący przetrzymują wszystkie dostępne ciężary, więc pozstaje jedynie czekać długo na swoją kolej. Czasem na siłowni nie ma stanowisk, takich jak np. orbiterek, przez co nie możesz wykonywać jakichś ćwiczeń.

Modowe stylizacje

, , , , , ,

Trójka ludzi

Odpowiednio ubrany, ażeby uprawiać każdą dyscyplinę sportową

Do wykonywania ćwiczeń na świeżym powietrzu potrzebny jest nie tylko zapał i entuzjazm u ćwiczącego, ale również odpowiednio dobrana odzież. Mało kto idzie przecież pobiegać czy pojeździć na rowerze w stroju zakładanym na co dzień czy od święta i to nie dlatego, że nie wypada, tylko głównie ze względu na komfort.

Dla fashionistów

, , , , , , ,

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jazda na rowerze to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując prosto przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i zwiększamy masę mięśniową. Przerzucając się z pozostałych form transportu nie zanieczyszczamy w dodatku środowiska. Zalety na pewno są warte podkreślenia jednak uwagę musimy w pierwszym rzędzie skupić na najważniejszym elemencie omawianego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy wybrać?

Modowe stylizacje

, , , , ,