Różne wyobrażenie piękna

zadbane włosy
Robimy, co możemy, żeby podobać się sobie i mężczyznom. Nie na wszystko mamy jednakże wpływ, dlatego staramy się poprawić swą urodę, a szczególnie uwydatnić pozytywy i zakamuflować defekty.
Jak pan zauważa niewiastę po raz pierwszy, szczególnie z daleka, w pierwszej kolejności kieruje wzrok na jej sylwetkę. Najbardziej podoba się sylwetka w kształcie klepsydry, z wyraźną kibicią.

kolorowy make-up
Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości kultur czysta, jędrna skóra bez wyprysków i znamion jest przejawem zdrowia i świadczy o atrakcyjności i pięknie, a doskonale proporcjonalna kobieca buzia świadczy o zdrowiu cielesnym. Powiada się, że oczy są zwierciadłem duszy, więc faceci bez wątpienia kierują na nie znaczną uwagę.

Nie jest sekretem, że facetom niezwykle podobają się wargi mięsiste, koralowe i delikatne. Duże i jędrne wargi odbierają lat, a pomarszczone, zapuszczone i małe ogromnie postarzają. Im są większe i więcej czerwone, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje też przekonanie, że niewiasty o wąskich ustach są oziębłe. Sprawdź makijażowe triki: ciekawy makijaż ust.

W oczach panów urody nadają włosy. Jeśli są gęste i błyszczące, powiadają mężczyźnie, że ich właścicielka jest zdrowa i prowadzi czynny tryb życia. Poza tym miękkie i długie włosy gustem facetów zaświadczają o żeńskiej urodzie. Faceci długie włosy spostrzegą jako akcent kobiecego wdzięku. Z kolei przykrótkie włosy, mówią o ciężkich przejściach życiowych i emocjonalnych. Faceci częściej kokietują blondynki, bowiem jasny odcień włosów jest znakiem, że ich właścicielka to subtelna i przyjacielska osoba.

Mężczyzna, jaki czuje żeński zapach, potrafi wysnuć na jej temat więcej stwierdzeń niż dostrzegasz. Faceci najbardziej lubią, jak panie skrapiają się perfumami, które od nich otrzymały, w ich przekonaniu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to rzecz względna. Dla jakiegoś mężczyzny urocza pani oznacza całkowicie coś różnego niż u drugiego. Wielu mężczyzn jednak jako urodę percypują wizerunek zewnętrzny, lecz uroda to też natura. Intelekt, życzliwość, przychylny stosunek do różnych ludzi i troska, to cechy urody, które nagrodzą każdą niewiastę. To co przyda się każdej pani na tej stronie – warto przeczytać.