Archiwum: rozwiązanie

rozwiązanie

broda

Broda – z jakiego względu jest współcześnie tak popularna i jak można o nią prawidłowo zadbać?

Mężczyźni współcześnie starają się troszczyć o swój wygląd. Mają ku temu oczywiście sporo ciekawych możliwości, gdyż projektanci ubrań i kosmetyków bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, że rynek produktów dla mężczyzn nadal jest niezwykle chłonny. Jednym z najważniejszych trendów jest broda. Jeszcze kilka lat temu najczęstszym rozwiązaniem było golenie twarzy na gładko, dziś z kolei panowie coraz częściej noszą delikatny, kilkudniowy zarost bądź brodę.

Uroda, zdrowie i moda

, , ,

pocztówki

Wzorzyste kartki pocztowe – warto podtrzymywać tę tradycję

Nadchodzą święta, dlatego warto jak najbardziej pomyśleć o spędzeniu czasu ze swoimi bliskimi. Mamy to szczęście, jeżeli możemy wspólnie ze wszystkimi zasiąść do stołu, wymienić poglądy, opowiedzieć o swoim planach i ważnych wydarzeniach. Nie zawsze jednak taka możliwość, by się wspólnie spotkać istnieje. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o najbliższych, choćby wysyłając do nich kartki pocztowe. Obecnie ten zwyczaj jest coraz mniej popularny, ponieważ wolimy zadzwonić, przesłać smsa bądź porozmawiać przez komunikator internetowy. Każdy sposób jest jak najbardziej dobry, jeżeli w ten sposób podtrzymujemy pozytywne relacje z bliskimi. Jednakże tradycyjne sposoby, tak jak wymienione wyżej przesłanie pocztówek ma swój urok, którego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpi.

Modowe stylizacje

, ,

Pożegnanie z tatuażem

Zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej – które z nich odznaczają się dziś największą popularnością?

Nowoczesne społeczeństwo jest zdominowane wymogiem bycia osobą młoda, atrakcyjną wizualnie, szczupła i wysportowaną. Ogromny nacisk kładziony jest na atrakcyjność wizualną, co doprowadza do niebezpiecznych problemów z odżywianiem się, przykładowo takich jak bulimia i anoreksja.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

botoks

Które świadczenia mógłby zaproponować swym kuracjuszom wszelki dobry stomatolog Wrocław?

Proszę, oto Twój cukierek powiedziała do swego chorego uprzejma pani stomatolog. Adaś z promienistym uśmieszkiem na buzi oraz z kredowobiałym błyskiem w ustach równie grzecznie podziękował, po czym jeszcze powiedział z podziwem: nic się nie bałem, Pani tak leczy ząbki, żeby nic a nic nie bolało.

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,