Archiwum: samoobrona

samoobrona

images

Który nóż wybrać?

Odpowiedni nóż może pomóc obronić się albo przestraszyć ewentualnego przestępcę. Dlatego dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich noży nie bywa zwyczajowo rzeczą prostą. Trzeba podejść do niej ostrożnie, dowiedzieć się, jakie cechy mają niektóre noże.

Modowe stylizacje

, , , ,

Nóż militarny sog

Co można znaleźć w sklepie z militariami?

Dużo osób fascynuje się militariami. Jest to naturalne, ponieważ działalność wojska, policji bądź innych służb mundurowych jest kojarzone z reguły z obowiązkiem, honorem i gotowością do dużych poświęceń, niekiedy kosztujących nawet życie. Z tego powodu na rynku istnieje dużo sklepów proponujących towary militarne.

Modowe stylizacje

, , , , , ,

gadżety militarne

Sklep dla turysty i żołnierza, czyli jakie rzeczy możemy kupić w militariach online?

Hobby strzeleckie to jedno ze starszych aktywności ludzkich. Strzelanie kojarzymy głównie z wojnami, ale te przecież nie koncentruje się tylko na walce, szczególnie w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to też wszelkie rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją w sporcie oraz czynną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w propozycjach sklepów z militariami online?

Modowe stylizacje

, , ,

Odzież militarna

Samoobrona – a prawo?

Jak żyć, gdy niebezpieczeństwo czai się w każdym miejscu? Jak sobie poradzić, kiedy przeżyliśmy atak w trakcie, którego zostaliśmy skrzywdzeni? Jak tym bardziej funkcjonować, kiedy broniąc się przed napastnikiem sami staliśmy się według sądu napastnikami? To dopiero bolesne, gdy samoobrona zastosowana w celu ochrony swojego życia jest różnorodnie analizowana, a my musimy tłumaczyć się z tego, że najzwyczajniej w świecie się… broniliśmy?

Modowe stylizacje

, ,