Archiwum: sezon

sezon

Thierry Mugler, perfum

Moda dla kobiet – omówienie trendów na letnią porę roku. W jakie rzeczy dobrze jest zainwestować?

W dzisiejszych czasach sporo trendów bądź impulsów przewija się poprzez całkowity rok zamieniając tylko swoją formę z katan zimowych na przewiewne topy. Czy to rzeczowe wzory czy również interesujące kroje -producenci są na tyle pomysłowi, iż przekształcają projekty z ubrań zimowych na letnie i odwrotnie.
Thierry Mugler, perfum
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Dla fashionistów

, , ,

Jakie obuwie najlepiej wybierać ? Zależy to od wielu czynników

Obuwie to jedna z najważniejszych części ubioru. Możemy rzec, że właściwie najważniejsza, jeśli bierzemy pod uwagę nasz tryb życia. Chociaż coraz częściej człowiek prowadzi zmuszający do siedzenia tryb życia, to tak naprawdę w roku przemierzamy wiele kilometrów, buty muszą być więc komfortowe oraz nienaganne dopasowane.
Jakie cechy przez to rozumiemy? Pasujące będzie tu wyrazem kluczem, ponieważ to tylko dzięki temu nie będzie boleć, kiedy się okazuje, iż jednak buty są zbyt małe.

Dla fashionistów

, , ,

Baleriny

Gustowne i zarazem pożyteczne baleriny skórzane

Baleriny to nadzwyczaj wygodne buty, jakie z pewnością powinny odnaleźć się w garderobie każdej kobiety. Balerinki idealnie pasują praktycznie do każdej stylizacji, możesz ubrać je do stylowej sukienki, komfortowych jeansów lub również do spódnicy. Doskonale będą współgrać z różnymi stylizacjami, a Ty będziesz czuć się w nich nie tylko pięknie i seksownie, ale również nadzwyczaj komfortowo i wygodnie.

Dla fashionistów

, , , ,

galeria handlowa

Jak galerie handlowe w Poznaniu, a jak również te w innych większych miejscowościach, usiłują przyciągać nowych klientów

Galerie handlowe od dobrych paru lat przyciągają kobiety, które planują kupić nie tylko nowe ogrodniczki, kardigany, kurteczki czy buty, lecz także i odpocząć w trakcie picia wspaniałej kawy w kawiarni lub przy oglądaniu witryn pełnych supermodnych ciuchów. Menedżerowie sklepów świetnie wiedzą, jak przyciągać przedstawicielki płci pięknej i sprawiać, żeby wydawały nawet po pięćset, sześćset złotych.

Porady modowe

, , ,

sneakers

Pożyteczne informacje o trendach oraz modzie w codziennym obuwiu czyli czemu buty typu sneakers cieszą się tak dużą popularnością.

Firmy produkujące obuwie od pewnego czasu zaczęły rozpieszczać konsumentów. Efektem tego są niezliczone wprost ilości rozmaitych modeli i wzorów, z których każdy na pewno coś odpowiedniego dla siebie wybierze. Oczywiście jak to jest w modzie obuwniczej, trendy zmieniają się bardzo szybko, bez przerwy ukazują się nowe pomysły i kolekcje, więc co sezon dostaje się nowe możliwości do tego, aby coś aktualnie modnego dla siebie kupić.

Dla fashionistów

, , ,

Buty męskie

Powracająca moda na markowe, wykwintne sztyblety męskie

Nie da się ukryć, że już od jakiegoś czasu w propozycjach przeróżnych sklepów obuwniczych widnieją sztyblety. Sztyblety to modne buty męskie i damskie, jakie ostatnimi czasy kolejny raz wpasowały się w aktualne trendy i nurty modowe. Buty te są niesłychanie charakterystyczne, cechują się one płaską podeszwą oraz cholewką, która sięga za kostkę. Na cholewce często znajduje się elastyczny kawałek gumy, który umożliwia łatwe założenie obuwia.

Dla fashionistów

, , , ,

ubrania - odbicie

Biżuteria to ogromny przyjaciel właściwie każdej kobiety – czy z Tobą także tak jest?

Mówi się, iż biżuteria to największy przyjaciel właściwie każdej kobiety. To przysłowie jest chyba tak stare jak biżuteria – praktycznie od najstarszych wieków kobiety ozdabiały swoje ciała różnego rodzaju ozdobami, które zazwyczaj były im dawane przez mężczyzn w podzięce za trud, jaki kobiety wkładały w wychowanie dzieci czy prowadzenie domu, a również zwyczajnie jako oznaka miłości. Nie inaczej jest także dzisiaj, kiedy biżuterię zwykle wręcza się dziewczynom w prezencie z wszelakich okazji.

Dla fashionistów

, ,