Składnice harcerskie to miejsca dobre nie tylko dla harcerzy, mogą je odwiedzać też miłośnicy podróży

harcerz
Miejsca, gdzie jeszcze w czasach PRL robili zakupy harcerze, ciągle przyciągały klientów nie związanych z tym ruchem. Można było tam nabyć mnóstwo użytecznych rzeczy, jeśli wybieraliśmy się na wycieczkę albo obóz. Składnice harcerskie przetrwały do teraz i dość nieźle funkcjonują.

Typowa składnica harcerska to sklep, gdzie kupimy np. artykuły harcerskie, odznaki, czy też naszywki na mundur harcerski Sprawdź składnicę harcerska online.. Oczywiście powinno się mieć na uwadze, że zakupimy w niej też książki, ekwipunek turystyczny oraz rzeczy związane z najróżniejszymi hobby. Nie trzeba należeć do harcerstwa, by kupować w składnicy harcerskiej; jeśli najzwyczajniej mamy ochotę przyczepić do torby ładny znaczek, możemy nabyć go bezproblemowo w sklepie lub online. Tak samo możemy kupić dla siebie naramienniki harcerskie, jeśli nam się podobają. Składnica harcerska to też sklep oferujący, na przykład, materiały do gier miejskich organizowanych dla dzieci w lecie. Nabędziemy w niej, np. dyplomy dla uczestników dokumentujące ich wygraną.
plecak
Autor: Khairil Yusof
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze jest też mieć na uwadze, że składnica harcerska winna trafić na listę każdego zamiłowanego wędrowcy. Bez obaw możemy w niej robić zakupy, jeżeli nie ciekawią nas naszywki na mundur harcerski lub artykuły dla harcerzy.

W składnicach nabędziemy też dobrej jakości osprzęt turystyczny: obuwie, polary i śpiwory czy też plecaki. Tak więc, jeśli planujemy, przykładowo, wyjazd w Bieszczady czy większą wycieczkę na dwóch kółkach, warto mieć na uwadze, że składnica harcerska może być bardzo dobrym miejscem do odwiedzenia. Oczywiście możemy kupić bliskim naszywki na mundur harcerski jako niespodziankę, z pewnością będą zadowoleni, bowiem są one wyjątkowo ładne Internetowa składnica harcerska.
Miłośnicy wojska także odnajdą w składnicach coś dla siebie – bluzy moro czy bojówki to typowy artykuł w tego rodzaju miejscach. Bywa i tak, że składnice posiadają w asortymencie towary całkowicie z harcerstwem niezwiązane, chociażby planszówki. Na pierwszy rzut oka może wydać się to dziwne, ale czy może być coś ciekawszego podczas deszczowego dnia w namiocie, aniżeli jednocząca znajomych rozgrywka w ukochaną grę planszową?