SOS skórze po urlopie

Serum z kwasem hialuronowym
Urlopy dobiegły końca. Po słonecznym leżeniu na bałtyckich plażach pozostały wspomnienia, filmiki i suweniry. Ładne bursztyny, gadżety, koszulki. I opalenizna. Dużo kobiet kocha swój czekoladowy odcień skóry, który celnie dogaduje się z brązowymi oczami. Jednak trzeba także pamiętać, że słońce dla naskórka wcale takie korzystne nie jest, dlatego używaj kwas hialuronowy, który jest w dobrych kosmetykach.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

Opalona skóra szybciej się starzeje, a bywa, że brzydko schodzi całymi kawałami. Zatem po powrocie dobrze jest zakupić zbawienne kosmetyki. Opiszę trochę podstawowych pozycji, jakie musisz zdobyć przeszukując niebawem drogerię. Zaczniemy od modnego kosmetyku, jakim jest kwas hialuronowy.

Wyroby z udziałem tej formuły, wyrabianej z kogucich grzebieni, znakomicie nawilżają komórki skórne. Kwas hialuronowy dobrze ulepsza gospodarkę wodną skóry. Tą drogą do komórek ciała łatwiej dostają się cenne pierwiastki odżywcze, kluczowe w mechanizmie regeneracji po plażowych naturalnych solariach. Gdy będziesz potrzebować balsam do ciała, produkty z zawartością tego kwasu są dobrym wyborem. Stosuje się go także w salonach odnowy biologicznej, wstrzykując w wargi i pod skórę.

Przeszukując półki z kosmetykami nie zapominaj też o istotnym działaniu, jakie ma odpowiednie mleczko do demakijażu. Częste malowanie się podrażnia naskórek. Mocno opalony naskórek może wykazać alergię na puder i inne upiększacze.

Po demakijażu warto użyć tonik do twarzy, najlepiej z dużym udziałem związków odżywczych i nawadniających. Taki tonik efektywnie zdezynfekuje pory i uśmierzy wszelkie podrażnienia. Dobrze odpowiada do toalety przed spaniem i po pobudce.

Niezbędny do przedsennej pielęgnacji jest krem pod oczy. Wybierając go w drogerii kieruj się stopniem nawodnienia, jaki zapewnia oraz działaniem przeciwzmarszczkowym. Jest jasne, że znane wszystkim wory pod oczami umieją silnie zniszczyć urodę kobiety.

A jeżeli po wakacyjnym lenistwie musisz schudnąć, wylewanie potu na dworze wzmocni dobrze dobrany balsam wyszczuplający, naciągający skórę i ułatwiający destrukcję sadła.

Źródło: NANTES