Sposoby na piękną twarz

dbanie o skórę
Każdy pragnie mieć ładną, równą skórę i wyglądać pięknie. Takie potencjały gwarantuje nam współczesna medycyna estetyczna. Oczyszczanie cery jest nadzwyczaj znaczącym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni dużo zadań.

piękna cera
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

W codziennej pielęgnacji wykorzystuje się delikatne sposoby oczyszczania. Natomiast przed wieloetapowymi mocnymi procesami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej efektywnych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, jaka działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko efektywnie oczyszcza cerę, lecz również budzi procesy regeneracyjne. Mechaniczny peeling czyli mikrodermabrazja Warszawa to jeden z zazwyczaj wykonywanych zabiegów na twarz. Zabieg ów planowany jest dla wszelkich osób, które potrzebują uporać się z trądzikiem, zaskórnikami, przebarwieniami, defektami, niedoborem kolagenu, objawami zmęczenia, powierzchownymi zmarszczkami. Na mikrodermabrazję powinny decydować się także osoby, które nie posiadają problemów ze skórą, a jedynie chcą aktywować krążenie, odnowić skórę twarzy. Mikrodermabrazja to też metoda walki z rozstępami i cellulitem.Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to jeden z takich zabiegów przywracających młodość, w którym wykorzystuje się substancję pobraną z ustroju pacjenta . Metoda ta jest w każdym calu pewna, bez niebezpieczeństwa nietolerancji, alergii czy różnych reakcji immunologicznych. Preparat serwuje się metodą iniekcji w punkcie nakłucia, system odbiera znak do zainicjowania naprawy danego obrębu na takiej samej regule, jak w trakcie skaleczenia.

Czynne trombocyty zawarte w osoczu wysyłają istotne dla regeneracji komórek skóry elementy wzrostu, jakie pobudzają namnażanie i rośnięcie komórek naskórka, budzą syntezę macierzy międzykomórkowej, rozbudzają mikro krążenie, oraz regenerują fibroblasty do wytwórczości kolagenu. Postępowania te prowadzą do odnawiania i odmładzania cery. Mezoterapia jest z reguły stosowanym zabiegiem w medycynie estetycznej, polegającym na dostarczeniu do skóry właściwej substratów odżywczych, zdrowotnych i pobudzających, przez co osiąga się świetne modelowanie twarzy (więcej informacji).