Sposoby na piękne ciało

rozstępy u ciężarnej kobiety
Rozstępy stanowią bardzo istotny problem estetyczny. Mogą pojawić się w każdym wieku, ale najczęściej dotyczą młodych ludzi, dla których są one trudne do zaakceptowania. Występują u ok. 70% dziewcząt i 40% chłopców w okresie dojrzewania i aż u 90% ciężarnych. U kobiet lokalizują się w okolicach brzucha, biustu, ud, bioder, oraz kolan, u panów rozstępy znaleźć można w obszarze barków, grzbietu, ramion oraz pach, głównie u mężczyzn korzystających z siłowni.

Usuwanie rozstępów Olsztyn w stu procentach nie jest możliwe. Mamy jednak szereg metod(„>) które doprowadzają do ich redukcji.

Jeśli zamierzasz dowiedzieć się, które strony są sugerowane przez inne osoby, to zobacz propozycję (https://www.svr.sklep.pl/category/AK-SECURE-258197) na tego typu temat. Może Cię ono bardzo zaintrygować.

Najskuteczniejszym z nich jest stosowanie leczenia laserem frakcyjnym nieablacyjnym. Działanie lasera polega na spowodowaniu rozlicznych oraz głębokich, sięgających aż do właściwej skóry mikrouszkodzeń, co pobudza skórę do uruchomienia procesów gojenia. Istota leczenia polega zatem na naturalnej regeneracji.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Dobre efekty osiągamy w leczeniu świeżych rozstępów – te zdołamy zredukować aż do 90%. Zabieg nie jest bardzo bolesny, jednakże u osób wrażliwych wykorzystuje się znieczulenie maścią. Usuwanie bruzd za pomocą tzw. botoksu polega na tym, że lekarz podaje niedużą ilość preparatu, jaka czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe wywołując osłabienie poszczególnych mięśni buzi. Efektem zabiegu jest czasowa likwidacja zmarszczek mimicznych jak też zapobieganie pogłębiania się bruzd. Efekt utrzymuje się 6-8 miesięcy. W trakcie działania preparatu skóra wygląda świeżo, a mięśnie twarzy odpoczywają. Botox Będzin zalecany jest do korekt zmarszczek mimicznych buzi to jest: kurze łapki, bruzdy palącego, bruzdy na czole, bruzdy między brwiami, podniesienie opadniętych kącików ust czy niwelowanie „uśmiechu dziąsłowego”. Jak wygląda zabieg? Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dostosowany indywidualnie do potrzeb twojej twarzy. Następnie w określone wcześniej miejsca śródskórnie podaje Botoks z pomocą cienkiej igiełki. Procedura zabiegowa jest szybka oraz prosta. Zabieg trwa od paręnastu minut do pół godziny.

Nie zostawia prawie żadnych śladów. Zabieg ten nie jest bolesny. W miejscu podania substancji czuć leciutkie ukłucia. Zabieg ów jest bezpieczny jak też nie pozostawia śladów. Zdarza się zaczerwienie, jakie ustępuje po ok. godzinie. Przez kilka godzin od podania substancji nie można się schylać i kłaść.