Sposoby na proste włosy, czyli spełnienie marzeń wielu kobiet.

skóra - tableau
Każdy wie, iż stale pragniemy o tym, czego nie mamy . Dlatego też kobieta, która ma pofalowane włosy chce mieć wyprostowane, a ta z prostymi pofalowane. Dla tych z kręconymi włosami jest rozwiązanie, który ulepszy życie wielu kobietom.

skóra - tableau
Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągłe wstawanie godzinę przed od czasu do czasu, rozgrzewanie prostownicy, postój przed lustrem i prostowanie włosów. Tak zapowiada się początek dnia wielu kobiety. No trudno, ale jeżeli marzą nam się wyprostowane włosy, wymaga to poświęceń. Aczkolwiek jest teraz pewien rozwiązanie, który może pomóc uprościć trochę życie dziewczynom. Keratynowe prostowanie włosów to pielęgnacja, który ma za zadanie wyprostowanie, ale jednocześnie odbudowanie budowy końcówek włosów (prostowanie włosów). Inny tytuł zabiegu to brazylijskie prostowanie włosów. Jest to uzupełnianie w budowie niedoboru substancji odpowiadającej za kondycje włosa, czyli białka, które jest odpowiedzialne naturalnym składnikiem tworzącym strukturę włosa. Za pomocą żelazka fryzjerskiego podgrzewany zostaje preparat keratynowy. Nałożony na końcówki środek jest utrzymywany na włosach przez ok. 30 minut. Z pewnością następnie następuje wysuszanie włosów przy niewysokiej temperaturze. Terapia ta jest świetną rozwiązanie dla innych chemicznych sposobów. Trwałe prostowanie włosów jakie daje keratyna zapewnia naturalny skutek. Koszt pielęgnacji wynosi od 600 do 1000 zł . Nie trzeba chodzić do salonów, aby stosować ten zabieg. Dziewczyny robiąc certyfikowane kurs mogą robić je w mieszkaniu. Muszą zakupić tylko konkretne preparaty. Po zabiegu włosy są nawilżone, błyszczące i podatne w układaniu. Skutek prostych włosów utrzymuje się do 5 miesięcy. Pielęgnacja ta uniemożliwia koloryzacje. Przez dwa tygodnie należy się zatrzymać ze stosowaniem koloru. Można to jednak wykonać, wiedząc, że nie zmarnujemy czas na prostowaniu.

Jeśli jednak zdecydujemy się na keratynowe prostowanie włosów, pamiętajmy, że musi wyselekcjonować świetny salon fryzjerski, który nie pogorszy nam kondycji włosów.

Dziewczyny powinny być usatysfakcjonowane z takiego możliwości. Najistotniejszy tutaj jest skutek końcowy, to powoduje, że wiele już na tą kurację się zadecydowało.