Archiwum: srebro

srebro

Biżuteria

W biżuterii bardzo lubiane są ozdoby zrobione ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne

Aktualnie dużą uwagę przykłada się do wyglądu. Przede wszystkim panie dbają o swój wygląd i co dzień czynią wszystko, by się ładnie prezentować. Zwracają uwagę na ubrania, makijaż i wszelakie dodatki uwydatniające ich atuty. Z tego powodu biżuteria ma naprawdę znaczącą rolę w każdej kreacji.

Dla fashionistów

, , ,

piękny minerał

Kamienie szlachetne – czym są aktualnie?

O korzystnym wpływie minerałów na ludzkie zdrowie mówi duża liczba opowieści, gdzie każdemu minerałowi przypisuje się inne działanie. Cenne kamienie odznaczają się różnym stopniem twardości. Te o twardości największej są niezwykle przydatne w przemyśle. Najtwardszy minerał znaleziony na Ziemi czyli diament stosowany jest do produkcji tego rodzaju części jak ostrza pił i wiertła do twardych tworzyw. Natomiast minerał o najmniejszej twardości czyli talk stosuje się w chemii gospodarczej i środkach kosmetycznych

Fashioniści w drogerii, Porady wizażowe, Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , , , , , ,

ubrania - odzwierciedlenie

Jubiler ukaże nam jak prezentuje się biżuteria srebrna kolczyki możemy nabyć

Czy posiadamy ulubiony typ biżuterii?
Powinno się zastanowić, który typ biżuterii uwielbiamy najczęściej nosić, czy będzie to złoto, srebro, a być może taka zrobiona z koralików sposobem hand made? Gdy będziemy potrafiły wskazać własny ulubiony rodzaj biżuterii, to nie będziemy posiadały trudów z jej właściwym wyborem.

Dla fashionistów

, ,