Archiwum: srebro

srebro

piękny minerał

Kamienie szlachetne – czym są aktualnie?

O pozytywnym działaniu kamieni na ludzkie zdrowie mówi dużo historii, w których konkretnemu minerałowi przypisane jest inny rezultat. Kamienie szlachetne cechują się zróżnicowaną twardością. Te o twardości największej są ogromnie przydatne w przemyśle. Najtwardszy minerał dostępny na Ziemi czyli diament stosowany jest do produkcji tego rodzaju elementów jak ostrza pił i wiertła do twardych materiałów. Z kolei minerał o najniższym poziomie twardości czyli talk stosuje się w chemii gospodarczej i środkach kosmetycznych

Uroda, zdrowie i moda

, , , , , , , , , , , , ,

Biżuteria

W biżuterii bardzo lubiane są ozdoby zrobione ze srebra – kolczyki srebrne, bransoletki srebrne

W obecnych czasach wielką atencję przykłada się do wyglądu. Przede wszystkim kobiety dbają o swój wygląd i każdego dnia robią wszystko, aby się ładnie prezentować. Kierują uwagę na ubrania, make-up i wszelakie dodatki podkreślające ich atuty. Z tego względu biżuteria odgrywa naprawdę istotną rolę w każdej kreacji.

Dla fashionistów

, , ,

ubrania - odzwierciedlenie

Jubiler ukaże nam jak prezentuje się biżuteria srebrna kolczyki możemy nabyć

Czy posiadamy ulubiony typ biżuterii?
Powinno się zastanowić, który typ biżuterii uwielbiamy najczęściej nosić, czy będzie to złoto, srebro, a być może taka zrobiona z koralików sposobem hand made? Gdy będziemy potrafiły wskazać własny ulubiony rodzaj biżuterii, to nie będziemy posiadały trudów z jej właściwym wyborem.

Dla fashionistów

, ,