Środki do twarzy – w jakim celu są wykorzystywane.

malowanie ust
Niejedna kobieta, każdy mężczyzna lub nastolatek wie, że należy szczególnie troszczyć się o skórę twarzy. Nie chodzi tu o wykorzystywanie mnóstwa kosmetyków, a raczej o to by używaćjednego, ale przeznaczonego właśnie do naszego rodzaju cery. Czasami warto jest inwestować w sprecyzowany, godny polecenia czy zachwalany kosmetyk i przetestować na sobie, gdyż może okazać się, że będzie dla nas idealny.

szminki
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Zasadniczą czynnością jaką przeprowadza każdy z nas zaraz po porannym zejściu z łóżka jest umycie twarzy i nałożenie na nią kremu. Jeśli chodzi jednak o krem do twarzy,ważne jest aby był on właściwy, ponieważ po nałożeniu będzie gościł na skórze przez całkowity dzień. W zależności od tego jaki posiadamy typ cery (sucha, tłusta, czuła, mieszana) taki krem do twarzy powinniśmy wykorzystywać. W dzisiejszych czasach na rynku jest ich całe mnóstwo, w różnorodnych przedziałach cenowych. Każdy z nas z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Innym kosmetykiem, który niesłychanie często można spotkać na twarzy w szczególności pań jest róż do policzków. Istnieją niektóre uniwersalne zasady, którymi trzeba kierować się przy wybieraniu różu. Jeśli masz jasną cerę pewnikiem jest, iż dla Twojej skóry (bb glow zabieg) będą najodpowiedniejsze produkty w pastelowych, różowych kolorach , które nadadzą policzkom łagodny rumieniec. Zobacz więcej na temat: „>.Dla cer porcelanowych odpowiednie będą także pastelowe róże z tonami pomarańczu, z kolei brzoskwiniowy jest szczególnie dobrym kolorem dla cer z żółtymi tonami. kolor różu możesz sprawdzić przyrównując go ze skórą ust po wewnętrznej ich stronie. Róże do policzków są osiągalne w formie sypkiej, kremowej, kompaktowej, oraz żelowej jak również w kulkach. Róże sypkie pozwalają bardzo szybko i funkcjonalnie poprawić makijaż, ten w kremie pochłania nieco więcej zręczności i czasu, aby nałożyć go dobrze. Jest za to bardziej trwały niż róż sypki czy w kulkach. Róż w kamieniu jest z kolei najbardziej wielofunkcyjny i nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

kosmetyki
Autor: Brynn Tweeddale
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno krem do twarzy jak i róż do policzków może podobnie bardzo ulepszyć jakość i wygląd twarzy, jak i kategorycznie zepsuć efekt końcowy kosmetycznych zmagań. Porządnie dobrany róż na policzkach nadaje subtelny, dziewczęcy image osobom naturalnie bladym a także o jasnej karnacji. Tymczasem dobrze dobrany krem spowoduje, że twoja skóra będzie wyglądała na nieskazitelnie piękną.