Archiwum: stres

stres

kosmetyczka

Jak dobrze o siebie zatroszczyć nie tylko na wiosnę? Mały poradnik

Jeśli skończyłaś już czterdziestkę, bez wątpienia zauważyłaś, że skóra Twojej twarzy nie jest już tak piękna jak kiedyś. Niestety Twoje ciało po dwudziestym piątym roku życia przestało produkować kolagen, który odpowiada za elastyczność naszej skóry. Niestety procesu tego nie można zatrzymać, jednak na pewno można go skutecznie opóźnić. Jak? Sprawdź w naszym poradniku!

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

masaż

Gdy zamierzamy zrelaksować się po pracy, to najlepsze masaże w Warszawie będzie dla nas wyśmienitym rozwiązaniem

Relaks jest niezbędny każdemu człowiekowi, dlatego że dopuszcza powrócić do regularnego działania na co dzień. Kiedyś zostały uskutecznione badania jak stres oddziałuje na nasze egzystowanie i co dzieje się z człowiekiem, który posiada wyjątkowo dużą dawkę stresu i nerwów każdego dnia i cały czas narażony jest na skomplikowane sytuacje.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

Wyjątkowy pomysł na odstresowanie się, czyli jakie atuty mają sporty ekstremalne?

Wyjątkowo szybki tryb życia, dłuższy czas spędzany w pracy, odpowiedzialne obowiązki a także uczestnictwo w tak zwanym wyścigu szczurów to główne czynniki, jakie wpływają na poziom stresu. Do tego dochodzą ciągłe kształcenie się, uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach, jak również problemy osobiste oraz zdrowotne. Ciężko nam się od tego odciąć. Jeśli chcemy sprezentować sobie troszkę zapomnienia, powinniśmy pomyśleć o uprawianiu sportu. W grę wchodzą również sporty ekstremalne, jakie zapewniają nam solidną dawkę adrenaliny.

Modowe stylizacje

, , ,