Archiwum: stres

stres

Wyjątkowy pomysł na odstresowanie się, czyli jakie atuty mają sporty ekstremalne?

Wyjątkowo szybki tryb życia, wydłużający się czas spędzany w pracy, odpowiedzialne obowiązki a także uczestnictwo w tzw. wyścigu szczurów to kluczowe czynniki, jakie wpływają na poziom stresu. Do tego dochodzą ciągłe kształcenie się, uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach, a także problemy osobiste i zdrowotne. Ciężko nam się od tego odseparować. Jeśli pragniemy sprezentować sobie trochę zapomnienia, możemy pomyśleć o uprawianiu różnych sportów. W grę wchodzą także sporty ekstremalne, jakie zapewniają nam porządną porcję adrenaliny.

Modowe stylizacje

, , ,

masaż

Gdy zamierzamy zrelaksować się po pracy, to najlepsze masaże w Warszawie będzie dla nas wyśmienitym rozwiązaniem

Odetchnięcie jest niezbędny każdemu, dlatego że dopuszcza wrócić do normalnego działania każdego dnia. Niegdyś zostały przeprowadzone badania jak stres oddziałuje na nasze egzystowanie i co dzieje się z człowiekiem, który ma bardzo sporą dozę stresu i nerwów codziennie i cały czas narażony jest na trudne sytuacje.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

kosmetyczka

Jak dobrze o siebie zatroszczyć nie tylko na wiosnę? Mały poradnik

Jeśli skończyłaś już czterdziestkę, bez wątpienia zauważyłaś, że skóra Twojej twarzy nie jest już tak piękna jak kiedyś. Niestety Twoje ciało po dwudziestym piątym roku życia przestało produkować kolagen, który odpowiada za elastyczność naszej skóry. Niestety procesu tego nie można zatrzymać, jednak na pewno można go skutecznie opóźnić. Jak? Sprawdź w naszym poradniku!

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,