Archiwum: stres

stres

masaż

Gdy zamierzamy zrelaksować się po pracy, to najlepsze masaże w Warszawie będzie dla nas wyśmienitym rozwiązaniem

Relaks jest potrzebny każdemu, dlatego że dopuszcza wrócić do typowego funkcjonowania na co dzień. Kiedyś zostały przeprowadzone badania jak stres oddziałuje na nasze życie i co dzieje się z człowiekiem, jaki ma nadzwyczaj znaczącą dawkę stresu i nerwów na co dzień i cały czas narażony jest na skomplikowane sytuacje.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

kosmetyczka

Jak dobrze o siebie zatroszczyć nie tylko na wiosnę? Mały poradnik

Jeśli skończyłaś już czterdziestkę, bez wątpliwości zauważyłaś, iż skóra Twej twarzy nie jest już tak ładna jak kiedyś. Niestety nasze ciało po dwudziestym piątym roku życia przestaje wytwarzać kolagen, który jest odpowiedzialny za elastyczność Twojej skóry. Niestety procesu tego nie można zatrzymać, jednakże niewątpliwie można go skutecznie opóźniać. Jak? Sprawdź w naszym poradniku!

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,

downhill

Wyjątkowy pomysł na odstresowanie się, czyli jakie atuty mają sporty ekstremalne?

Bardzo szybki tryb życia, coraz dłuższy czas spędzany w pracy, odpowiedzialne obowiązki i uczestnictwo w tzw. wyścigu szczurów to kluczowe czynniki, które wpływają na poziom stresu. Do tego powinniśmy doliczyć ciągłe kształcenie się, uczestniczenie w wielu kursach oraz szkoleniach, jak również problemy osobiste oraz zdrowotne. Trudno nam się od tego odciąć. Jeśli chcemy sprezentować sobie chwilę zapomnienia, możemy pomyśleć o uprawianiu różnych sportów. W grę wchodzą również sporty ekstremalne, które zapewniają nam solidną porcję adrenaliny.

Modowe stylizacje

, , ,