Archiwum: stres

stres

downhill

Wyjątkowy pomysł na odstresowanie się, czyli jakie atuty mają sporty ekstremalne?

Bardzo szybki tryb życia, wydłużający się czas spędzany w pracy, odpowiedzialne obowiązki a także uczestnictwo w tak zwanym wyścigu szczurów to najważniejsze czynniki, jakie wpływają na poziom stresu. Do tego dochodzą ciągłe kształcenie się, uczestniczenie w wielu kursach i szkoleniach, a także kłopoty osobiste oraz zdrowotne. Ciężko nam się od tego odciąć. Jeżeli pragniemy podarować sobie chwilę zapomnienia, powinniśmy pomyśleć o uprawianiu różnych sportów. W grę wchodzą także sporty ekstremalne, jakie zagwarantują nam solidną porcję adrenaliny.

Modowe stylizacje

, , ,

masaż

Gdy zamierzamy zrelaksować się po pracy, to najlepsze masaże w Warszawie będzie dla nas wyśmienitym rozwiązaniem

Relaks jest potrzebny każdemu, dlatego że dopuszcza wrócić do typowego funkcjonowania na co dzień. Kiedyś zostały przeprowadzone badania jak stres oddziałuje na nasze życie i co dzieje się z człowiekiem, jaki ma nadzwyczaj znaczącą dawkę stresu i nerwów na co dzień i cały czas narażony jest na skomplikowane sytuacje.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

kosmetyczka

Jak dobrze o siebie zatroszczyć nie tylko na wiosnę? Mały poradnik

Jeśli skończyłaś już czterdziestkę, bez wątpliwości zauważyłaś, iż skóra Twej twarzy nie jest już tak ładna jak kiedyś. Niestety nasze ciało po dwudziestym piątym roku życia przestaje wytwarzać kolagen, który jest odpowiedzialny za elastyczność Twojej skóry. Niestety procesu tego nie można zatrzymać, jednakże niewątpliwie można go skutecznie opóźniać. Jak? Sprawdź w naszym poradniku!

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,