Archiwum: stres

stres

masaż

Gdy zamierzamy zrelaksować się po pracy, to najlepsze masaże w Warszawie będzie dla nas wyśmienitym rozwiązaniem

Relaks jest potrzebny każdemu człowiekowi, ponieważ dopuszcza powrócić do typowego funkcjonowania każdego dnia. Dawniej zostały przeprowadzone badania jak stres oddziałuje na nasze życie i co dzieje się z człowiekiem, jaki ma nadzwyczaj znaczącą dozę stresu i nerwów codziennie i cały czas narażony jest na kłopotliwe sytuacje.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

downhill

Wyjątkowy pomysł na odstresowanie się, czyli jakie atuty mają sporty ekstremalne?

Bardzo szybki tryb życia, coraz dłuższy czas spędzany w pracy, obowiązki a także uczestnictwo w tzw. wyścigu szczurów to kluczowe czynniki, jakie wpływają na poziom stresu. Do tego dochodzą nieustanne dokształcanie się, uczestniczenie w licznych kursach oraz szkoleniach, a także problemy osobiste i zdrowotne. Ciężko nam się od tego odciąć. Jeżeli chcemy podarować sobie chwilę zapomnienia, możemy pomyśleć o uprawianiu różnych sportów. W grę wchodzą także sporty ekstremalne, jakie zapewniają nam solidną porcję adrenaliny.

Modowe stylizacje

, , ,

kosmetyczka

Jak dobrze o siebie zatroszczyć nie tylko na wiosnę? Mały poradnik

Jeśli skończyłaś już czterdziestkę, bez wątpliwości zauważyłaś, iż skóra Twej twarzy nie jest już tak ładna jak kiedyś. Niestety nasze ciało po dwudziestym piątym roku życia przestaje wytwarzać kolagen, który jest odpowiedzialny za elastyczność Twojej skóry. Niestety procesu tego nie można zatrzymać, jednakże niewątpliwie można go skutecznie opóźniać. Jak? Sprawdź w naszym poradniku!

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,