Archiwum: stres

stres

downhill

Wyjątkowy pomysł na odstresowanie się, czyli jakie atuty mają sporty ekstremalne?

Wyjątkowo szybki tryb życia, dłuższy czas spędzany w pracy, odpowiedzialne obowiązki oraz uczestnictwo w tzw. wyścigu szczurów to kluczowe czynniki, które wpływają na poziom stresu. Do tego powinniśmy doliczyć nieustanne kształcenie się, uczestniczenie w licznych kursach oraz szkoleniach, a także kłopoty osobiste i zdrowotne. Trudno nam się od tego odseparować. Jeżeli chcemy podarować sobie trochę zapomnienia, możemy pomyśleć o uprawianiu sportu. W grę wchodzą także sporty ekstremalne, jakie zagwarantują nam solidną porcję adrenaliny.

Modowe stylizacje

, , ,

masaż

Gdy zamierzamy zrelaksować się po pracy, to najlepsze masaże w Warszawie będzie dla nas wyśmienitym rozwiązaniem

Relaks jest potrzebny każdemu człowiekowi, ponieważ dopuszcza powrócić do typowego funkcjonowania każdego dnia. Dawniej zostały przeprowadzone badania jak stres oddziałuje na nasze życie i co dzieje się z człowiekiem, jaki ma nadzwyczaj znaczącą dozę stresu i nerwów codziennie i cały czas narażony jest na kłopotliwe sytuacje.

Uroda, zdrowie i moda

, ,

kosmetyczka

Jak dobrze o siebie zatroszczyć nie tylko na wiosnę? Mały poradnik

Jeśli skończyłaś już czterdziestkę, bez wątpliwości zauważyłaś, iż skóra Twej twarzy nie jest już tak ładna jak kiedyś. Niestety nasze ciało po dwudziestym piątym roku życia przestaje wytwarzać kolagen, który jest odpowiedzialny za elastyczność Twojej skóry. Niestety procesu tego nie można zatrzymać, jednakże niewątpliwie można go skutecznie opóźniać. Jak? Sprawdź w naszym poradniku!

Uroda, zdrowie i moda

, , , ,